InGarden zahradní slunečník BANANA 3 m - tmavě zelený | Slunečníky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

InGarden zahradní slunečník BANANA 3 m - tmavě zelený

Praktický zahradní slunečník vyrobený z odolného polyesteru, jehož noha je umístěna mimo stíněnou plochu, Vám poskytne příjemný chládek během letních horkých dnů. Díky slunečníku si můžete užívat příjemný odpočinek v chládku. Stejně tak Vám zajistí i ochranu před deštěm, což znamená, že odpočinek na terase ... Čítaj ďalej
1 989 Kč
Skladem
Očakávané doručenie 18. květen
Výrobce: InGarden
Kód výrobku: GAO2859

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Praktický zahradní slunečník vyrobený z odolného polyesteru, jehož noha je umístěna mimo stíněnou plochu, Vám poskytne příjemný chládek během letních horkých dnů. Díky slunečníku si můžete užívat příjemný odpočinek v chládku. Stejně tak Vám zajistí i ochranu před deštěm, což znamená, že odpočinek na terase již nebude ničím vyrušen! Slunečník je odolný vůči povětrnostním vlivům, je nenáročný na údržbu a snadno se skladuje.

Pevná konstrukce a kvalitní materiál Vám zaručí dlouhou životnost produktu a zároveň i bezpečnost při používání. Zajistěte si tento krásný moderní zahradní slunečník a užívejte si příjemný chládek i během horkých slunečných dnů! Stojan slunečníku je nutné buď zatížit dvěma nebo čtyřmi dlaždicemi, případně jej přišroubovat k pevnému podkladu.

Slunečník nevystavujte bouři nebo silnému větru.


Vlastnosti produktu:

• odolný vůči povětrnostním podmínkám

• snadné skladování

• dlouhá životnost

• moderní design

 Vlastnosti produktu

Rozměry slunečníku:

• průměr stříšky: 300 cm

Materiál: kov / PE

Hmotnost: 13,5 kg


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!