Ingarden dětská zahradní skluzavka + basketbalový koš 2v1 - modrá | Dětské skluzavky | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!
Doprava zdarma

Ingarden dětská zahradní skluzavka + basketbalový koš 2v1 - modrá

Dětské skluzavky jsou velmi jednoduché hračky, které milují menší i větší děti. & Nbsp; Klouzání na skluzavce, samozřejmě s asistencí dospělého, si dokáží užít už batolata a vyřádit se na ní i děti v předškolním věku, dokonce i školáci. Kromě toho, správná skluzavka najde své využití   na zahradě, v pískovišti, ale například ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

2 708 Kč
 Toto zboží Vám doručíme zdarma
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: InGarden
Kód výrobku: LE-5511

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětské skluzavky jsou velmi jednoduché hračky, které milují menší i větší děti. & Nbsp; Klouzání na skluzavce, samozřejmě s asistencí dospělého, si dokáží užít už batolata a vyřádit se na ní i děti v předškolním věku, dokonce i školáci. Kromě toho, správná skluzavka najde své využití   na zahradě, v pískovišti, ale například i v bazénu či v dětském pokoji . O tom, že zábavu na skluzavce si děti užívají, určitě není pochyb. Mnohé z nich dokáží klouzání se strávit celé hodiny.

Možná jste však netušili, že dětské skluzavky jsou   skvělým prostředkem pro rozvoj hrubé motoriky . Děti si při klouzání trénují   koordinaci pohybů, rovnováhu, posilují svaly . Motivuje je k pohybu a je všestranně užitečné pro rozvoj pohybové sústavy.Ak děti nemají na zahradě dostatek podnětů, velmi rychle se tam začnou nudit. Nelze se pak divit, že dříve či později zakotví raději u počítače nebo před televizí. & Nbsp; Pobyt a pohyb na čerstvém vzduchu   je v současné přetechnizované době pro dítě tím nejlepším. Skluzavka je bezpochyby jeden ze způsobů, jak k němu děti motivovat.

Vaše dítě se díky této skluzavce bude moci ve vlastní zahradě bavit tak, jak v dětském parku či v mateřské   školce.

Vlastnosti produktu:


Skluzavka je odolná a velmi stabilní,   což zaručuje vašemu děťátku bezpečnost. Součástí jsou také protiskluzové schody, po kterých může vaše dítě bezpečně vylézt a následně se sklouznout. Skluzavka obsahuje i basketbalový koš , což poskytne dětem ještě větší zábavu. Skluzavka je vhodná do především do exteriéru , ale může se používat i v interiéry. Při koupi této skvělé skluzavky   si zároveň kupujete kopu volného času pro sebe, protože vaše děti budou bavit celé hodiny!


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!