InGarden balkónový slunečník 2,7 m béžový | Inlea.cz

InGarden balkónový slunečník 2,7 m béžový

Balkónový slunečník s kovovou konstrukcí Vám poslouží jako ochrana proti slunečnímu záření nebo dešti. Tento stylový slunečník Vám poskytne dostatečný chládek, díky čemuž si i během horkých slunečných dní můžete dopřát příjemný odpočinek na balkoně. Stejně tak Vám zajistí i ochranu před deštěm, což znamená, že Váš odpočinek už ... Čítaj ďalej
Tento produkt je momentálně nedostupný.
Vyprodáno
Výrobce: InGarden
Kód výrobku: GAO5361

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Balkónový slunečník s kovovou konstrukcí Vám poslouží jako ochrana proti slunečnímu záření nebo dešti. Tento stylový slunečník Vám poskytne dostatečný chládek, díky čemuž si i během horkých slunečných dní můžete dopřát příjemný odpočinek na balkoně. Stejně tak Vám zajistí i ochranu před deštěm, což znamená, že Váš odpočinek už nebude ničím vyrušen!

Slunečník je odolný vůči povětrnostním vlivům, je nenáročný na údržbu a snadno se skladuje. Pevná konstrukce a kvalitní materiál Vám zaručí dlouhou životnost produktu a zároveň i bezpečnost při používání. Zajistěte si tento krásný moderní balkonový slunečník a užívejte si příjemný chládek i během horkých slunečných dní! Slunečník nevystavujte bouři nebo silnému větru.

Vlastnosti a funkce:

• odolný vůči povětrnostním podmínkám

• snadné skladování

• dlouhá životnost

• moderní design

 Vlastnosti produktu

Rozměry slunečníku:

• průměr stříšky: 270 cm

Materiál: kov / PE

Hmotnost: 6 kg

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!