Hrací deka s piánkem Bayo safari | Hrací deky pro děti | Inlea.cz

Hrací deka s piánkem Bayo safari

Hrací deka vám zaručí ideální podložku pro děťátko v batolecím věku. Zabezpečte Vašemu miminku pohádkové místo na hraní i odpočinek.Hrací deka pomáhá rozvíjet dětskou představivost díky poznávaní barev a tvarů, dále posiluje smysly hmatu, zraku i sluchu, díky šustícím a pohyblivým částem. Součástí deky je i malý polštářek. ... Čítaj ďalej
1 790 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 7. duben
Výrobce: BAYO
Kód výrobku: 38649

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hrací deka vám zaručí ideální podložku pro děťátko v batolecím věku. Zabezpečte Vašemu miminku pohádkové místo na hraní i odpočinek.

Hrací deka pomáhá rozvíjet dětskou představivost díky poznávaní barev a tvarů, dále posiluje smysly hmatu, zraku i sluchu, díky šustícím a pohyblivým částem. Součástí deky je i malý polštářek. Připojené piánko funguje ve třech režimech: přehrává hudbu nebo funguje jako klavír. Hrazdičky se dají odepnout, stejně tak jako hračky a piánko. Příjemný a měkký materiál deky poskytuje dítěti komfort při ležení jak na bříšku, tak na zádech a pomáhá vytvářet útulné a příjemné prostředí. Deka obsahuje figurky zvířátek a zrcátko. Každé miminko si na dece najde svou oblíbenou hračku.


Vlastnosti produktu:

- barevná velká podložka

- 2 elastické držáky - snadno se montují

- interaktivní velké hračky

- rozvíjí jemnou motoriku, sluch i zrak

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 měsíců

Rozměry:

- průměr: 81 cm

- výška: 57 cm

Hmotnost: 0,97 kg

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!