Detské zbrane
+420 (2) 34717580

Detské zbrane

Hledáte zábavné dětské zbraně pro chlapce či děvčata? V naší nabídce se nacházejí například kvalitní dětské pistole Nerf, které jsou snem každého malého bojovníka. Dětská zbraň je výborným dárkem pro každou příležitost. Zabavte se se svými dětmi na zahradě a kupte jim skvělé dětské zbraně online už dnes. Chlapce potěší i naše další hračky pro děti, a to autodráhy a vlakové tratě nebo nářadí a nástroje.

Inlea4Fun Konstrukční kreativní sada 3D ANIMAL WORLD BLOCKS 227 kusů Hledáte kreativní hračky pro děti? Konstrukční sada Animal World Blocks, která obsahuje 360 ​​dílů, ..

179 Kč

Inlea4Fun Ukulele s řemínkem UKULELES MUSICIAN - imitace dřeva Dětská kytara ve formě ukulele je pro děti, které mají rádi hudební nástroje. Kytara svou barvo..

368 Kč

Kytara se 4 strunami REIG Mickey Mouse 5575 Kytara je jedním z nejpopulárnějších hudebních nástrojů, což vzbudí zájem dětí, protože má krásný hl..

245 Kč

REIGOVÁ Dětská akustická kytara Peppa Pig 2339 Parádní dětská akustická kytara s obrázky slečny prasitaka Pepina a jejích kamarádů, která pomůž..

298 Kč

REIGOVÁ Tlapková Patrola Mighty Pups hudební podložka klavír a bicí s mikrofonem 2538 Kdo z dětí nemiluje hračky se zvuky? Pokud Vaše dítě sní o vlastní sadě bicích nástrojích a klavíru..

898 Kč

Fotbalový míč Inlea4Fun vel. 5 Fotbal je jedním z nejznámějších sportů , který si každý z nás zahraje alespoň jednou za život. & N..

188 Kč

Inlea4Fun Dětský kostým Hasič Dětské karnevalové kostýmy z naší nabídky potěší vaše děti a díky nim se stanou hvězdou karnevalu. ..

653 Kč

REIGOVÁ Mickey Mouse bubnový set 16 cm 5565 Tento super buben skvěle rozvíjí dětem smysl pro rytmus a pomocí tohoto nástroje děti mohou nahléd..

298 Kč

Elektrická kytara REIG Tlapková patrola 2524 Pospevuj do mikrofonu, během čehož hraješ na kytary různé melodie! Set elektronické kytary zdobený s..

699 Kč

Inlea4Fun Dětská hrnčířská sada Pottera WORKSHOP - modrá S kreativní hrnčířskou sadou si děti užijí spoustu zábavy. Sada zavede dětí do tvůrčího světa. Obsah..

366 Kč


Váš nákupní košík je prázdný!