Houpací hračka s melodií PlayTo Oslík | Inlea.cz

Houpací hračka s melodií PlayTo Oslík

Tato krásná houpací hračka Oslík je výborným dárkem pro jakoukoliv příležitost. Houpání se je velmi důležitým pohybem pro děti na posílení svalstva, procvičování rovnováhy, koordinace a v neposlední řadě na rozvíjení rytmického cítění. Tento roztomilý houpací oslík je výbornou volbou pro všechny děti. Pohodlné a ... Čítaj ďalej
Tento produkt je momentálně nedostupný.
Výrobce: PLAY TO
Kód výrobku: 43318

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Tato krásná houpací hračka Oslík je výborným dárkem pro jakoukoliv příležitost. Houpání se je velmi důležitým pohybem pro děti na posílení svalstva, procvičování rovnováhy, koordinace a v neposlední řadě na rozvíjení rytmického cítění. Tento roztomilý houpací oslík je výbornou volbou pro všechny děti.

Pohodlné a ergonomicky tvarovaný sedák poskytne vašemu dítěti pohodlí a bezpečnost během bezstarostného houpání. Pevné dřevěné lišty pomáhají dítěti udržet rovnováhu. Lišty lze navíc jednoduše odšroubovat. Po stisknutí pravého ucha se ozve veselý zvuk oslíka. Baterie se vkládají do pouzdra umístěného na bříšku. Překvapte svou ratolest tímto roztomilým oslíčkem a zabezpečte mu tak krásné chvíle plné zábavy!

Vlastnosti produktu:

- dřevěné houpací lišty

- stabilní konstrukce

- interaktivní pravé ucho

- možnost demontáže houpacích lišt

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 2 let

Nosnost: 30 kg

Rozměry: 64x35x54 cm

Výška sedadla od země: 40 cm

Hmotnost: 3,3 kg

Velikost balení: 64x35x54 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky