GARDEN LINE automatický naviják hadice 10 m | Zahradní nářadí | Inlea.cz

GARDEN LINE automatický naviják hadice 10 m

Automatický hadicový naviják GARDEN LINE má praktický design a je možné jej namontovat na zeď. Nástěnný box na hadice po malém potáhnutí automaticky navine zahradní hadici. Zabudované vedení hadice zabrání kroucení hadice. Rukojeť pro přenášení usnadňuje vyjímání a přepravu. Rovnoměrné a silné navíjení ... Čítaj ďalej
Tento produkt je momentálně nedostupný.
Výrobce: GARDEN LINE
Kód výrobku: ZHO6801

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Automatický hadicový naviják GARDEN LINE má praktický design a je možné jej namontovat na zeď. Nástěnný box na hadice po malém potáhnutí automaticky navine zahradní hadici. Zabudované vedení hadice zabrání kroucení hadice. Rukojeť pro přenášení usnadňuje vyjímání a přepravu. Rovnoměrné a silné navíjení zajišťuje zabudovaná pružina odpovídající délce hadice. Navíjecí buben se montuje mimořádně snadno. Krabice by měla být připevněna ke stěně budovy pomocí šroubů a upevňovacích čepů v blízkosti kohoutku.

Díky pohyblivému nástěnnému držáku lze navíječ otočit o 180 stupňů, což Vám umožní pohodlnou manipulaci v zahradě. Krátkým zatažením za hadici se uvolní západka a hadice se automaticky namotá. Naviják má odolný kryt s horní rukojetí, která usnadňuje vyjímání bubnu z držáku na stěnu a jeho uskladnění v zimě.

Vlastnosti produktu:

- pohon pružiny

- automatický zámek

- nástěnný držák, který lze otočit o 180 stupňů

- integrovaná rukojeť

- sada: rychlospojky + zavlažovač

 Vlastnosti produktu

Délka hadice: 10 m

Průměr hadice: 1/2 "

Maximální provozní tlak: do 10 barov

Barva: šedá

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!