Fotbalový míč SPARTAN American Football | Fotbal | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Fotbalový míč SPARTAN American Football

Fotbal je jedním z nejznámějších sportů, který si každý z nás zahraje alespoň jednou za život. Americký fotbal nebo americké ragby je kolektivní sport, jehož cílem je dopravit míč do soupeřova skórovacího území zvaného end zone. Nezbytnou součástí této hry je fotbalový míč. Každé dítě se zaručeně potěší skvělé fotbalové míči, ... Čítaj ďalej
179 Kč
Posledních 6 kusů skladem
Očakávané doručenie 22. říjen
Výrobce: Spartan
Kód výrobku: SS-22

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Fotbal je jedním z nejznámějších sportů, který si každý z nás zahraje alespoň jednou za život. Americký fotbal nebo americké ragby je kolektivní sport, jehož cílem je dopravit míč do soupeřova skórovacího území zvaného end zone. Nezbytnou součástí této hry je fotbalový míč.
Každé dítě se zaručeně potěší skvělé fotbalové míči, díky kterému se nejen skvěle zabaví, ale navíc stráví svůj volný čas v přírodě sportem. Kvalitní materiál a prověřené výrobní technologie dodávají tomuto tréninkovému míči skvělé herní vlastnosti a hra se tak stává skutečnou radostí. Díky své velikosti se dá lehce uchopit. Disponuje odolnou konstrukcí a nabízí maximální výkon. Míč je určen pro rekreační hru nebo trénink.


Vlastnosti produktu:

- kvalitní materiály

- tréninkový fotbalový míč

- skvělý dárek

- dlouhá životnost

 Vlastnosti produktu

Materiál: syntetická kůže

Velikost: 5

Rozměry: cca 28 x 17 cm

Hmotnost: 400 g

Výrobce: Spartan

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!