FORD Ranger 4x4 facelifting elektrické autičko - červené | Elektrická dětská vozidla | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

FORD Ranger 4x4 facelifting elektrické autičko - červené

Hledáte pro vaše dítě výjimečný dárek? Darujte mu   elektrické autíčko . Dětské elektrické autíčko dává dítěti příležitost cítit se jako   skutečný řidič , závodník formule nebo účastník Rally Dakar.Elektrické autíčko však pro dítě není jen hračka, ale i způsob jako   získat nové užitečné dovednosti . Dítě se cítí   ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

11 352 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: PA.DK-F650.CR

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Hledáte pro vaše dítě výjimečný dárek? Darujte mu   elektrické autíčko . Dětské elektrické autíčko dává dítěti příležitost cítit se jako   skutečný řidič , závodník formule nebo účastník Rally Dakar.Elektrické autíčko však pro dítě není jen hračka, ale i způsob jako   získat nové užitečné dovednosti . Dítě se cítí   zralejší a vážnější , získává   pocit odpovědnosti , vyvíjí se u něho   prostorové vnímání, koordinace , seznamuje se s pravidly silničního provozu a zvyšuje se důvěra ve   vlastní schopnosti .

Dětský elektrický automobil je plnohodnotné vozidlo, které funguje na   baterii . Elektrické autíčko se dává do pohybu po stisknutí   pedálu , resp. & Nbsp; dálkového ovládání . Konstrukce dětských elektrických vozidel je podobná konstrukci skutečných automobilů. Mají brzdy,   světlo, zpátečku a dokonce i prevodovku.Od skutečných aut se liší velikostí, způsobem pohonu a samozřejmě rychlostí, která je nižší a pro jízdu dětí bezpečná.

Dokonce, radost z jízdy v "skutečném" autě můžete dopřát i těm nejmenším, protože   mnohé elektrické autíčka víte ovládat pomocí dálkového   ovládání.

Vlastnosti produktu:

Pro jednu osobu.

Určeno pro: děti do 8 let

Elektrické autíčko Ford Ranger je výjimečné svým vzhledem, velikostí a kvalitou zpracování. Moderní a prostorné elektrické autíčko s 2 motory o síle 45W je nejnovějším modelovým typem.

Je vybaveno zvukovými a světelnými efekty nejen při startu ale i při samotné jízdě. Svou pohodlností díky široké sedačce z ekokůže a prostorností uvnitř si Vaše dítě jízdu s tímto autíčkem zamiluje. Originální chromové doplňky dotvářejí absolutní podobnost se skutečným autem. Ford Ranger má dálkové ovládání pro rodiče, kde si u menších dětí můžete zvolit jízdu pod plnou kontrolou rodiče, nebo přepnout na jízdu řidiče. Po sešlápnutí plynového pedálu se autíčko rozjede, přičemž je rozjezd řízen elektronicky tak, aby byl plynulý. Díky tomu při sešlápnutí pedálu nedochází k nepříjemnému škubnutí při rozjezdu.

Kola jsou z měkké pěnové gumy EVA, které vynikají barevnou a strukturální stálostí zajišťují tichou a plynulou jízdu. Jsou odolné vůči UV záření, odolné vůči prasklinám a poškozením. Auto má náhon na všechna kola, tím je vhodné i pro jízdu v terénu. Pro větší bezpečnost dětí je na sedačce stavitelný bezpečnostní pás. Díky širokému otevření dveří je snadné nastupování a vystupování z autíčka. Nevyžaduje mimo dobíjení a mytí jinou údržbu.

Elektrické autíčka
Značka auta Ford

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!