Fóliovník 3 x 3 x 2 m AGA MR4024 - transparentní | Fóliovníky a pařeniště | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA nad 2 500 Kč!
0 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Lepší nabídky Novinky

Fóliovník 3 x 3 x 2 m AGA MR4024 - transparentní

Fóliovník je dokonalým řešením pro přípravu a pěstování zahradních plodin. Díky tomu, že poskytuje optimální podmínky. Snadná montáž a možnost sestavení téměř kdekoli na zahradě. Konstrukci tvoří ocelové trubky práškově lakované pro maximální pevnost a dokonalou ochranu proti korozi. ...
Tento produkt je momentálně nedostupný.
Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz
Výrobce: AGA
Kód výrobku: K15260
Přidat do seznamu přání

Fóliovník je dokonalým řešením pro přípravu a pěstování zahradních plodin. Díky tomu, že poskytuje optimální podmínkySnadná montáž a možnost sestavení téměř kdekoli na zahradě. Konstrukci tvoří ocelové trubky práškově lakované pro maximální pevnost a dokonalou ochranu proti korozi. Spoje jsou šroubovány což spolehlivě zaručuje tuhost konstrukce. Transparentní vrstva PE fólie dodává pozoruhodné vlastnosti termoregulace maximální propustnosti světla. Transparentní sítka mesh z PP zapuštěná ve struktuře fólie ji zesiluje a chrání proti protržení a mechanickému poškození.

Široké rolovací dveře s dvojitými zipy pro jednodušší vstup. Rolovací dveře je možné srolovat a upevnit nahoře. Uzavíratelná okna s moskytiérou poskytují potřebnou cirkulaci vzduchu a regulují teplotu a vlhkost. Optimální výška 200 cm umožňuje volně se pohybovat a vykonávat práci ve fóliovníku. 

Fóliovník nevystavujte bouřím, silnému větru nebo vichřici. Díky tomuto foliovníku budou vaše rostliny chráněny před nepříznivým počasím a budou mít skvělou podporu růstu.


Vlastnosti a funkce:

- přední rolovací dveře

- fóliovník je vybaven okny

- PE fólie odolná vůči UV záření

- jednoduchá montáž

 Vlastnosti produktu

Materiál:

- konstrukce : 25 mm ocel (práškově lakovaná)

- fólie: PE s polypropylenovou síťovinou (PP)

Rozměry:

- výška: 200 cm

- šířka: 300 cm

- délka: 300 cm

Plocha: 9 m2

Počet oken: 6

Hmotnost: 27 kg


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky