Fóliovník 3 x 3 m - 35 mm SHELTERLOGIC | Fóliovníky a pařeniště | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Fóliovník 3 x 3 m - 35 mm SHELTERLOGIC

Prémiový plachtový foliovník, je ideální pro předpěstování sadby nebo prodloužení pěstovací sezóny na zahradě.Jde o špičkový produkt americké společnosti ShelterLogic, která patří mezi renomované výrobce plachtových přístřešků na světových trzích.Fóliovník disponuje dvěma důležitými výhodami:1. Masivní konstrukce z ocelových ... Čítaj ďalej
6 890 Kč
1-2 týdny
Výrobce: SHELTERLOGIC
Kód výrobku: LG1554

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580
Prémiový plachtový foliovník, je ideální pro předpěstování sadby nebo prodloužení pěstovací sezóny na zahradě.

Jde o špičkový produkt americké společnosti ShelterLogic, která patří mezi renomované výrobce plachtových přístřešků na světových trzích.

Fóliovník disponuje dvěma důležitými výhodami:

1. Masivní konstrukce z ocelových trubek o průměru 35 mm s povrchovou úpravou práškovým nástřikem v premiové kvalitě, která odolává korozi. Konstrukce je svou robustností nesrovnatelná s běžnou extrémně levnou asijskou produkcí, která zahltila český trh.
2. Speciální pěstitelská třívrstvá průsvitná tkanina / PE fólie (hmotnost 155 g/m²) se vyznačuje zcela výjimečným prostupem optimálního množství UV záření tak potřebného pro pěstování zeleniny. Struktura fólie rovnoměrně rozptyluje spektrum slunečního záření do celé plochy skleníku. Současně funguje jako dobrá tepelná bariéra chránící rostliny před ranním chladem a zároveň v poledních hodinách zabraňuje přehřátí. Spoje plachty jsou vodotěsné. Plachta je pevně uchycena pomocí bytelných ráčen (Ratchet Tite™). Zipem uzavíratelný vstupní otvor vpředu. Snadná montáž. Otvory na přední a zadní stěně zajišťují pohodlné větrání. Rolovatelné boční stěny umožňují doplňkové větrání (EasyFlow™). Součástí balení jsou kotvící šrouby pro správné ukotvení.

Sestavení fóliovníku zabere zhruba 2 hod, následná manipulace s fóliovníkem je jednoduchá, zvládnou ji dva lidé.

Krátký popis:
- vnější rozměry fóliovníku: š 300 x d 300 x v 240 cm
- vstupní otvor rozměry: š 100 x v 190 cm
- polyethylenová plachta

Kvalitní tkanina plachty snižuje riziko protržení, vyznačuje se vysokou pevností, je teplotně stabilní. Životnost plachty Shelterlogic bývá ve střední Evropě obvykle cca 4 - 5 let, může však být i výrazně delší, ale i kratší. Vždy nejvíce záleží na vnějších vlivech v místě instalace, jako jsou intenzita slunečního záření (ve velmi slunných oblastech je životnost plachty poněkud kratší než v oblastech s malým nebo průměrným množstvím slunečního svitu), místní povětrnostní podmínky (především rychlost větru), úroveň znečištění ovzduší (exhalace z aut, spaloven, vliv zemědělských a průmyslových objektů, množství prachu ve vzduchu, všeobecná úroveň kyselosti dešťů v dané oblasti, apod.). Všechny tyto negativní vnější vlivy mohou životnost polyethylenové plachty zásadním způsobem zkrátit. Údaje o životnosti platí samozřejmě pouze za předpokladu, že plachta je na skleník připevněna v souladu s montážním návodem.

Dodáváme jako stavebnici - 1 balík o rozměrech 111 x 51 x 17,5 cm a váze 41,2 kg.

 Vlastnosti produktu

Kategorie: Plachtové skleníky
Zastavěná plocha: 9 m2
Délka (vnější): 3 m
Šířka (vnější): 3 m
Výška (vnější): 2,4 m
Dveře: rolovací plachta
Materiál konstrukce: ocelové trubky - průměr 35 mm
Výška dveří: 1,9 m
Šířka dveří: 1 m
Výrobce: SHELTERLOGIC
Barva: bílá
Hmotnost: 42 kg

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky