Finská sauna KARIBU FRANKA (59950) | Sauny | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Finská sauna KARIBU FRANKA (59950)

Tento model finské sauny je určený do temperovaných interiérů domu nebo bytu. Její výrobce, firma KARIBU HOLZTECHNIK z německých Brém, dokázala svými výrobky úspěšně navázat na staletou tradici skandinávského saunování a současně do ní zapracovat dnešní moderní technologie. Menší finská sauna určená až pro dvě osoby. Má rozměr ... Čítaj ďalej
Unfortunately this product is currently unavailable.
Momentálně nedostupné
Výrobce: KARIBU HOLZTECHNIK
Kód výrobku: LG1935

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Tento model finské sauny je určený do temperovaných interiérů domu nebo bytu. Její výrobce, firma KARIBU HOLZTECHNIK z německých Brém, dokázala svými výrobky úspěšně navázat na staletou tradici skandinávského saunování a současně do ní zapracovat dnešní moderní technologie. Menší finská sauna určená až pro dvě osoby. Má rozměr 146 x 146 cm s rohovými dveřmi. Saunu dodáváme bez střešního věnce a bez LED osvětlení. Sauna je celá vyrobena ze dřeva severského smrku v přírodním provedení. Dřevo pochází ze vzdáleného severu Evropy a je chemicky naprosto neošetřené (není ani namořeno ani nalakováno). V důsledku toho je prosté všech známých problematických látek, které by se v průběhu saunování mohly ze dřeva uvolňovat. Tato interiérová sauna vykazuje mimořádné tepelně-izolační vlastnosti. Tato interiérová sauna je vyrobena z masivního dřeva síly 38 mm. Stěny sauny jsou složeny ze speciálně hlazených prken s dvojitým perem a drážkou, což garantuje neobyčejnou pevnost spoje. Celoskleněné dveře jsou z kouřově hnědého bezpečnostního skla síly 8 mm. Průchozí rozměry dveří jsou 64 x 173 cm. Dveře možno namontovat jako levé nebo pravé. Rukojeť dveří v KARIBU designu. Sauna nemá vlastní podlahu a je nutné ji umístit výhradně v místnosti s odpovídající podlahovou krytinou, ideálně dlažbou.

Výbava a příslušenství:

Obsahem standardního balení je 2x lavice z osikového dřeva (1x šířka 57 cm + 1x šířka 27 cm, max 250 kg) a dřevěný ochranný rám na kamna. Doporučujeme další saunové příslušenství z naší nabídky.

K tomuto modelu sauny je možné dokoupit úsporná elektrická kamna 3,6 kW, 9kW.

Před nákupem sauny:

Před nákupem sauny doporučujeme ověřit souhlas majitele bytu. Potom je nutné zjistit, jaké máte možnosti pro připojení saunových kamen - tj. zda-li je v bytě na dostupném místě 400 V + jestli máte jistič min 16 A. Podle toho proveďte výběr kamen.

 Vlastnosti produktu

Výrobce: KARIBU HOLZTECHNIK Německo
Kategorie: vnitřní sauny
Materiál konstrukce: severský smrk
Tloušťka stěny: 38 mm
Dveře: celoskleněné - kouřové sklo 8 mm
Materiál lavic a příslušenství: osikové dřevo
Počet lavic: 2x / 1x šířka 57 cm + 1x šířka 27 cm
Podhlavník: 1
Doporučená kamna: 3,6 kW nebo 9 kW
Počet osob: 2
Šířka (vnější): 1,46 m
Hloubka (ke zdi): 1,46m
Výška (vnější): 1,98 m
Hmotnost: 250 kg

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky