Elektrické autíčko Toyz AUDI Q7-2 motory - černé | Elektrická dětská vozidla | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Elektrické autíčko Toyz AUDI Q7-2 motory - černé

Hledáte pro vaše dítě výjimečný dárek? Darujte mu   elektrické autíčko . Dětské elektrické autíčko dává dítěti příležitost cítit se jako   skutečný řidič , závodník formule nebo účastník Rally Dakar.Elektrické autíčko však pro dítě není jen hračka, ale i způsob jako   získat nové užitečné dovednosti . Dítě se cítí   ... Čítaj ďalej
7 260 Kč
Skladem do 2-4 dnů
Výrobce: TOYZ
Kód výrobku: 31368

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Hledáte pro vaše dítě výjimečný dárek? Darujte mu   elektrické autíčko . Dětské elektrické autíčko dává dítěti příležitost cítit se jako   skutečný řidič , závodník formule nebo účastník Rally Dakar.Elektrické autíčko však pro dítě není jen hračka, ale i způsob jako   získat nové užitečné dovednosti . Dítě se cítí   zralejší a vážnější , získává   pocit odpovědnosti , vyvíjí se u něho   prostorové vnímání, koordinace , seznamuje se s pravidly silničního provozu a zvyšuje se důvěra ve   vlastní schopnosti .

Dětský elektrický automobil je plnohodnotné vozidlo, které funguje na   baterii . Elektrické autíčko se dává do pohybu po stisknutí   pedálu , resp. & Nbsp; dálkového ovládání . Konstrukce dětských elektrických vozidel je podobná konstrukci skutečných automobilů. Mají brzdy,   světlo, zpátečku a dokonce i prevodovku.Od skutečných aut se liší velikostí, způsobem pohonu a samozřejmě rychlostí, která je nižší a pro jízdu dětí bezpečná.

Dokonce, radost z jízdy v "skutečném" autě můžete dopřát i těm nejmenším, protože   mnohé elektrické autíčka víte ovládat pomocí dálkového   ovládání.

Dětské elektrické autíčko skvěle jezdí a má 2 silné motory . Směr jízdy určíte páčkou vpřed / vzad, která je u volantu. Auto má spoustu funkcí jako je tlačítko pro zapnutí vozidla, vstup pro MP3 / SD, tlačítko pro změnu rychlosti (pomalu nebo rychle), indikátor stavu baterie a zpětná zrcátka. Na volantu je tlačítko, které po stisknutí hraje melodie a tlačítko pro klakson. Kvalitní kola, pevná a kvalitní konstrukce a LED osvětlení, to vše je zárukou bezpečí pro Vaše děti. Baterie se jednoduše nabíjí nabíječkou. Po nabití dítě může jezdit cca 2 hodiny . Rodič může diskrétně postarat o bezpečnost dítěte pomocí dálkového ovladače. Dálkové ovládání autíčka s frekvencí 2,4 GHz, je přímo spárované s daným vozidlem, nehrozí tak signální rušení od ostatních automobilů.


  Vlastnosti produktu:

- určeno pro děti od 3-8 let do hmotnosti 30 kg

- motor: 2x 12V, 35W

- baterie 12V 7Ah

- rychlost 3-5 km / h

- pedál u řidiče ovládající jízdu

- pohodlné sedadlo s bezpečnostním pásem

- tlačítko pro zapnutí vozidla

< p> - tlačítko pro změnu rychlosti (pomalu nebo rychle)

- tlačítko, které ovládá jízdu vpřed / vzad

- LED osvětlení

- indikátor stavu baterie < / p>

- tlačítko na volantu, které po stisknutí hraje melodie

- vstup pro připojení MP3 / SD

- jezdí na nabíjecí baterii

- nabíječka vstup - AC220V, 50Hz, výstup-DC12V 1000mA

- kvalitní kola s kryty

- klakson

- dálkový ovladač, BATE 2 ks-AA 1, 5V

Elektrické autíčka
Značka auta Audi

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky