Edukační tabule pro děti 50 x 37,5 cm MT07 - naturální / žlutá | Inlea.cz

Edukační tabule pro děti 50 x 37,5 cm MT07 - naturální / žlutá

Rádi byste poskytli dítěti rozmanitý výběr hraček na rozvoj jemné motoriky, ale při představě hromady pohozených hraček po všech koutech místnosti se Vám tento nápad přestane líbit? Máme pro Vás jednoduché řešení.Představujeme Vám didaktické aktivity tabule, kde si na jednom uspořádaném místě dítě zahraje, aniž byste ... Čítaj ďalej
776 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: 3T-MT07

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Rádi byste poskytli dítěti rozmanitý výběr hraček na rozvoj jemné motoriky, ale při představě hromady pohozených hraček po všech koutech místnosti se Vám tento nápad přestane líbit? Máme pro Vás jednoduché řešení.

Představujeme Vám didaktické aktivity tabule, kde si na jednom uspořádaném místě dítě zahraje, aniž byste vzápětí po jeho hraní museli uklízet množství rozházených hraček. Malé ručičky objeví podněty na povzbuzení logického myšlení. Okouzlující bota je přístupný způsob, jak se naučit vázat tkaničky, klasický zip podpoří kreativitu. Batole také ocení ozubená kola, hodiny s pohybujícími se ručičkami, spínače, vkládačky učí, jak přiřadit prvek k tvaru.. Tabule jsou orientované na rozvoj jemné motoriky, podporu trpělivosti a získávání dovedností dítěte.

Vlastnosti produktu:

- písmenka A, B, C

- číslice 1, 2, 3

- labyrint, kolečka, zrcátko

- zvonek, pravítko

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 12 měsíců

Rozměry: 50 x 37,5 cm

Barevné provedení: naturální / žluté

Andrea
28.04.2022
Hodnocení: 4

Minden rendben volt a szállítással és termék is nagyon cuki, olyan mint a képen. Amiért 4 csillagot adok, az azért van, mert 2 játékelemnél is a 4 csavar helyett csak 2 rögzíti a felszerelt játékot.
De összességében, ajánlom a terméket

Dóra
04.04.2022
Hodnocení: 5

Teljesen elégedett vagyok a termékkel. Őszintén szólva a Facebook értékelések alapján kicsit félve rendeltem a webshop-ról, de nagyon gördülékenyen ment minden. Ár-értêk arányban kiváló termék, biztonságosan van rögzítve minden. Az ügyfélszolgálat is rendkívül hamar válaszolt, a matatófalat pénteken rendeltem és ma már át is vettem. Köszönöm szépen!


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!