Edukační tabule pro děti 38 x 27 cm ADAM TOYS - Adam | Inlea.cz

Edukační tabule pro děti 38 x 27 cm ADAM TOYS - Adam

Rádi byste poskytli dítěti rozmanitý výběr hraček na rozvoj jemné motoriky, ale při představě hromady pohozených hraček po všech koutech místnosti se Vám tento nápad přestane líbit? Máme pro Vás jednoduché řešení. Představujeme Vám didaktické aktivity tabule, kde se na jednom uspořádaném místě dítě zahraje aniž byste ... Čítaj ďalej
519 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Adam Toys
Kód výrobku: NE-N2037

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Rádi byste poskytli dítěti rozmanitý výběr hraček na rozvoj jemné motoriky, ale při představě hromady pohozených hraček po všech koutech místnosti se Vám tento nápad přestane líbit? Máme pro Vás jednoduché řešení. Představujeme Vám didaktické aktivity tabule, kde se na jednom uspořádaném místě dítě zahraje aniž byste vzápětí po jeho hře uklízeli o množství rozházených hraček. Malé ručičky objeví podněty na povzbuzení logického myšlení. Tabule jsou orientované na rozvoj jemné motoriky, podporu trpělivosti a získávání dovedností dítěte.

Edukační tabule vypráví příběh Adama, který rád cestuje. Aby mohl pohodlně objevovat svět, cestuje autem, rád chodí na turistiku v pohodlných botách, prostorný batoh má také vždy po ruce. Má domácího mazlíčka kočičku. Edukační tabule má rukojeť, díky které lze snadno přenášet nebo dokonce zavěsit na zeď.

Vlastnosti produktu:

- bota se šňůrkou

- suchý zip

- posuvná kočička

- gombík

- ozubená kola

- přezka

- pohyblivá kola auta

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Rozměry: 38 x 27 x 5 cm

Výrobce: Adam Toys

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!