Edukační tabule pro děti 30 x 30 cm MT04 - šedá/žlutá | Inlea.cz

Edukační tabule pro děti 30 x 30 cm MT04 - šedá/žlutá

Rádi byste poskytli dítěti rozmanitý výběr hraček na rozvoj jemné motoriky, ale při představě hromady pohozených hraček po všech koutech místnosti se Vám tento nápad přestane líbit? Máme pro Vás jednoduché řešení.Představujeme Vám didaktické aktivity tabule, kde se na jednom uspořádaném místě dítě zahraje aniž byste vzápětí po ... Čítaj ďalej
628 Kč
Poslední kus skladem
Očekávané doručení 3. únor
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: 3T-MT04

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Rádi byste poskytli dítěti rozmanitý výběr hraček na rozvoj jemné motoriky, ale při představě hromady pohozených hraček po všech koutech místnosti se Vám tento nápad přestane líbit? Máme pro Vás jednoduché řešení.

Představujeme Vám didaktické aktivity tabule, kde se na jednom uspořádaném místě dítě zahraje aniž byste vzápětí po jeho hře uklízeli o množství rozházených hraček. Malé ručičky objeví podněty na povzbuzení logického myšlení. Okouzlující bota je přístupný způsob, jak se naučit vázat tkaničky, klasický zip podpoří kreativitu. Batole také ocení ozubená kola. Tabule jsou orientované na rozvoj jemné motoriky, podporu trpělivosti a získávání dovedností dítěte.

Vlastnosti produktu:

- písmenka A, B, C

- číslice 1, 2, 3

- zvonek, kolečka

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 12 měsíců

Rozměry: 30 x 30 cm

Barevné provedení: šedé / žluté

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!