Edukační tabule a tabule pro kreslení 2 v 1 Inlea4Fun ZOO - naturální | Inlea.cz

Edukační tabule a tabule pro kreslení 2 v 1 Inlea4Fun ZOO - naturální

Rádi byste poskytli dítěti rozmanitý výběr hraček pro rozvoj jemné motoriky, ale při představě hromady pohozených hraček po všech koutech místnosti se Vám tento nápad přestane líbit? Máme pro vás jednoduché řešení.Představujeme Vám didaktické aktivity tabule, kde si na jednom uspořádaném místě dítě zahraje, aniž ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

1 799 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: 3T-MT17

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Rádi byste poskytli dítěti rozmanitý výběr hraček pro rozvoj jemné motoriky, ale při představě hromady pohozených hraček po všech koutech místnosti se Vám tento nápad přestane líbit? Máme pro vás jednoduché řešení.

Představujeme Vám didaktické aktivity tabule, kde si na jednom uspořádaném místě dítě zahraje, aniž byste se vzápětí po jeho hraní potýkali s množstvím rozházených hraček. Na jedné straně tabule malé ručičky objeví podněty k povzbuzení logického myšleníŠňůrky na boty jsou přístupný způsob, jak se naučit vázat, klasický zip podpoří kreativitu. Batole také ocení kolečka, zvonek, tvary zvířátek.

Druhá černá strana tabule je určena kreslení křídou. Obsahuje ještě tablet a magnetickou tabuli. Tabule jsou orientovány na rozvoj jemné motorikypodporu trpělivosti a získávání dovedností dítěte. Zabezpečte svým dětem tuto atraktivní tabuli a dopřejte jim tak chvíle plné zábavy a vzdělávání!

Vlastnosti produktu:

- číslice 1, 2, 3

- ozubená kolečka, zásuvka, vypínače

- množství aktivit

- atraktivní design ZOO


 Vlastnosti produktu

Rozměry: 50 x 75 x 50 cm

Hmotnost: 6,45 kg

Barevné provedení: naturální

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!