Edukační stolek Learning fun 4404 | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 750 Kč! Akce platí do 31. května!

Edukační stolek Learning fun 4404

Překvapte své dítě edukačním stolkem Learning fun, které díky interaktivitě poskytne spoustu zábavy! Veselé barvy, zvuky a světla zaručeně přilákají pozornost dětí a zajistí zábavu na dlouhé hodiny. Na desce stolu jsou tlačítka ve tvaru čtverce, trojúhelníku a kruhu. Po jejich stisku se ve střední části stolu spustí veselé ... Čítaj ďalej
813 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-4404

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Překvapte své dítě edukačním stolkem Learning fun, které díky interaktivitě poskytne spoustu zábavy! Veselé barvy, zvuky a světla zaručeně přilákají pozornost dětí a zajistí zábavu na dlouhé hodiny. Na desce stolu jsou tlačítka ve tvaru čtverce, trojúhelníku a kruhu. Po jejich stisku se ve střední části stolu spustí veselé zvuky a světla. Ve středu stolu najdeme edukační knoflíčky s písmeny ABC a tím, co mají nejmenší nejraději – notu, hvězdičku a srdíčko se zvířecími zvuky. Na samém okraji je hlavolam s písmeny a čísly a v rohu rotující překvapení, které odhaluje slunce, měsíc a deštivý oblak. Krásné barvy povzbudí dítě ke hře a zároveň rozvinou jeho schopnost soustředit se.

Zvukové efekty, jako jsou veselé písně a melodie, stimulují smysly vašeho děťátka. Celý stůl je postaven na čtyřech zelených nohách. Vzdělávací stůl se velmi snadno skládá a rozkládá. Barevné nožičky lze odepnout, pokud je hraní na dece nebo postýlce pohodlnější. Stolek Learning fun je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů pro bezpečnost vašich dětí.

Abyste mohli využívat všechny funkce interaktivního stolu, je třeba jej napájet 3 ks 1,5 V "AA" bateriemi, které nejsou součástí balení.

Hračka je určena pro děti starší 18 měsíců.


Vlastnosti produktu:

- rozvíjí dovednost a pomáhá cvičit koordinaci

- napájení na 3 x 1,5 V AA baterie - nejsou součástí balení

- veselé barvy, zvuky a světla

- snadné skládání a rozkládání

- je určena pro děti starší 18 měsíců

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 18 měsíců

Rozměry stolu:

- horní průměr: 30 cm

- výška: 16 cm

Velikost balení: 41 cm x 7,5 cm x 28 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!