Edukační stolek Learning fun 4404 | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!

Edukační stolek Learning fun 4404

Překvapte své dítě edukačním stolkem Learning fun, které díky interaktivitě poskytne spoustu zábavy! Veselé barvy, zvuky a světla zaručeně přilákají pozornost dětí a zajistí zábavu na dlouhé hodiny. Na desce stolu jsou tlačítka ve tvaru čtverce, trojúhelníku a kruhu. Po jejich stisku se ve střední části stolu spustí veselé ... Čítaj ďalej
Tento produkt je momentálně nedostupný.
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-4404

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Překvapte své dítě edukačním stolkem Learning fun, které díky interaktivitě poskytne spoustu zábavy! Veselé barvy, zvuky a světla zaručeně přilákají pozornost dětí a zajistí zábavu na dlouhé hodiny. Na desce stolu jsou tlačítka ve tvaru čtverce, trojúhelníku a kruhu. Po jejich stisku se ve střední části stolu spustí veselé zvuky a světla. Ve středu stolu najdeme edukační knoflíčky s písmeny ABC a tím, co mají nejmenší nejraději – notu, hvězdičku a srdíčko se zvířecími zvuky. Na samém okraji je hlavolam s písmeny a čísly a v rohu rotující překvapení, které odhaluje slunce, měsíc a deštivý oblak. Krásné barvy povzbudí dítě ke hře a zároveň rozvinou jeho schopnost soustředit se.

Zvukové efekty, jako jsou veselé písně a melodie, stimulují smysly vašeho děťátka. Celý stůl je postaven na čtyřech zelených nohách. Vzdělávací stůl se velmi snadno skládá a rozkládá. Barevné nožičky lze odepnout, pokud je hraní na dece nebo postýlce pohodlnější. Stolek Learning fun je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů pro bezpečnost vašich dětí.

Abyste mohli využívat všechny funkce interaktivního stolu, je třeba jej napájet 3 ks 1,5 V "AA" bateriemi, které nejsou součástí balení.

Hračka je určena pro děti starší 18 měsíců.


Vlastnosti produktu:

- rozvíjí dovednost a pomáhá cvičit koordinaci

- napájení na 3 x 1,5 V AA baterie - nejsou součástí balení

- veselé barvy, zvuky a světla

- snadné skládání a rozkládání

- je určena pro děti starší 18 měsíců

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 18 měsíců

Rozměry stolu:

- horní průměr: 30 cm

- výška: 16 cm

Velikost balení: 41 cm x 7,5 cm x 28 cm


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!