Dvojitý fotorámeček s otiskem Tiny Memories - růžový | Inlea.cz

Dvojitý fotorámeček s otiskem Tiny Memories - růžový

Hledáte ten správný dárek pro čerstvých rodičů? Nabízíme Vám sadu na otisk děťátka, se kterou si jednoduše mohou rodiče vyrobit krásnou vzpomínku na ty nejkrásnější chvíle, prožité se svým miminkem. Krásná sada na výrobu sádrového otisku ručičky nebo nožičky děťátka zaručeně potěší všechny rodiče. Sada obsahuje dvojitý rám. ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

269 Kč
Poslední kus skladem
Očekávané doručení 28. březen
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: OB16-pin

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hledáte ten správný dárek pro čerstvých rodičů? Nabízíme Vám sadu na otisk děťátka, se kterou si jednoduše mohou rodiče vyrobit krásnou vzpomínku na ty nejkrásnější chvíle, prožité se svým miminkem. Krásná sada na výrobu sádrového otisku ručičky nebo nožičky děťátka zaručeně potěší všechny rodiče. Sada obsahuje dvojitý rám. Jedno místo je možné využít k fotku Vašeho děťátka, druhé na otisky děťátka. Výroba hmoty je velmi jednoduchá.

Stačí přidat správné množství vody, zamíchat a počkat, než začne hmota tuhnout. Tehdy už možná do sádry udělat otisk ručičky nebo nožičky. Do hmoty lze napsat i jméno či věk dítěte. Balení obsahuje také podrobný návod k použití, díky kterému bude výroba otisku opravdu jednoduchá. Dóza se sádrovou hmotou a návodem je zabalena v krásné barevné krabici, která je vhodná jako dárkové balení. Hmota, která se nachází v sadě je zdravotně nezávadná o čemž svědčí certifikáty.


Vlastnosti a funkce:

• originální a kreativní dárek

• podrobný návod součástí balení Vlastnosti produktu

Rozměry rámu: 10 x 15 cm

Barva rámu: růžová

Váha: 1 kg

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!