Dvojitý fotorámeček s otiskem Magic lnk - bílý | Dětské doplňky | Inlea.cz

Dvojitý fotorámeček s otiskem Magic lnk - bílý

Hledáte ten správný dárek pro čerstvé rodiče? Nabízíme Vám Dvojitý fotorámeček s otiskem Magic lnk - sadu na otisk nožiček nebo ručiček děťátka, se kterou si jednoduše mohou rodiče vyrobit krásnou vzpomínku na ty nejkrásnější chvíle, prožité se svým miminkem. Krásná sada na výrobu otisku ... Čítaj ďalej
169 Kč
Poslední kus skladem
Očekávané doručení 9. únor
Kód výrobku: OB0120

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hledáte ten správný dárek pro čerstvé rodiče? Nabízíme Vám Dvojitý fotorámeček s otiskem Magic lnk - sadu na otisk nožiček nebo ručiček děťátka, se kterou si jednoduše mohou rodiče vyrobit krásnou vzpomínku na ty nejkrásnější chvíle, prožité se svým miminkem. Krásná sada na výrobu otisku ručičky nebo nožičky děťátka zaručeně potěší všechny rodiče. Sada obsahuje rám se třemi místy. Střední místo lze využít na fotku vašeho děťátka, dvě boční místa pro otisky.  Výroba hmoty je velmi jednoduchá. 

Souprava obsahuje navlhčený hadřík pro navlhčení rukou / nohou dítěte, přitisknete ji na speciální papír a za sekundu se zobrazí dokonalý otisk. Otisk vytváří dokonalou kopii a co je důležité, je velmi odolný. Sada obsahuje 2 archy papíru na zkušební nebo doplňkový otisk. Mokrá hadřík je opakovaně použitelná, určitě postačí na dva otisky. Provedení otisku je opravdu jednoduché. 

Vlastnosti produktu:

- originální a kreativní dárek

- papírový rám

- podrobný návod součástí balení

 Vlastnosti produktu

Rozměry: 16 x 22 x 3 cm

Rozměry fotky: 13 x 18 cm

Rám: papírový

Barva rámu: bílá


Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!