LELIN - Farm dřevěný labyrint s korálky | Inlea.cz

Dřevěný labyrint s korálky LELIN - farma

Skvělý labyrint s korálky na dřevěném podkladu pro všechny dětičky. Labyrint v zajímavých barvách s motivem farmy podporuje rozvoj jemné motoriky. Hračka se skládá ze 3 barevných kovových smyček, na každé z nich jsou umístěny barevné dřevěné korálky. Na dřevěných tvarech jsou různé obrázky zvířátek, stejně jako sluníčko, ... Čítaj ďalej
499 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Lelin
Kód výrobku: NE-L10062

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Skvělý labyrint s korálky na dřevěném podkladu pro všechny dětičky. Labyrint v zajímavých barvách s motivem farmy podporuje rozvoj jemné motoriky. Hračka se skládá ze 3 barevných kovových smyček, na každé z nich jsou umístěny barevné dřevěné korálky. Na dřevěných tvarech jsou různé obrázky zvířátek, stejně jako sluníčko, měsíček a obláček. K dřevěnému podkladu je připevněna stěna stodoly, zelený stromek a na traktoru jezdí farmář. Každá kovová smyčka je připevněna k základně na dvou místech.

Přesouvání korálků bude pro děti zaručeně velkou zábavou. Krásná, hravá a vzdělávací dřevěná hračka pomáhá dětem nejen seznamovat se s barvami, ale především trénovat jemnou motoriku při posouvání korálků. Díky své kompaktní velikosti je labyrint vhodný pro cesty.

Vlastnosti produktu:

- rozvíjí dětskou kreativitu a jemnou motoriku

- podporuje koncentraci

- krásné barvy

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 12 měsíců

Materiál: dřevo, kov

Rozměry:

- délka: 30 cm

- výška: 25,5 cm

- šířka: 20 cm

Hmotnost: 1 kg

Výrobce: Lelin

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!