Dřevěný dětský bowling GOKI - myšky | Inlea.cz

Dřevěný dětský bowling GOKI - myšky

Hledáte speciální hračku pro své dítě, která bude zábavná pro celou rodinu? Barevné kuželky poskytnou dětem při hře spoustu zábavy. Kuželky i bowlingová koule je jsou vyrobeny z kvalitního a odolného dřeva, celá sada je velmi bezpečná. Kuželky jsou vyhotoveny v podobě myšek, dítě při hře si zdokonaluje své vědomosti. Tyto ... Čítaj ďalej
449 Kč
Poslední kus skladem
Očekávané doručení 31. březen
Výrobce: goki
Kód výrobku: NE-56943

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hledáte speciální hračku pro své dítě, která bude zábavná pro celou rodinu? Barevné kuželky poskytnou dětem při hře spoustu zábavy. Kuželky i bowlingová koule je jsou vyrobeny z kvalitního a odolného dřeva, celá sada je velmi bezpečná. Kuželky jsou vyhotoveny v podobě myšek, dítě při hře si zdokonaluje své vědomosti. Tyto kuželky musí být uspořádány do tvaru, které je třeba převrátit s míčkem. Vítězem bude ten, kdo zastřelí všechny kuželky s nejméně hodem. Balení obsahuje 6 myší v různých šatech, s ručičkami na šňůrkách, a 3 koule v různých barvách. Živé barvy sady dělají hru zábavnější.

Určeno pro děti, které rádi tráví čas aktivně. Podporuje vývoj dítěte a to zejména tyto dovednosti jako je motorika, koordinace, rovnováha a přesnost.

Vlastnosti produktu:

- skvělá zábava pro celou rodinu

- výborná na hru na čerstvém vzduchu

- příjemné barevné provedení

- ideální dárek pro každou příležitost

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Doporučujeme pro: holky i kluky

Materiál: dřevo

Rozměry:

- kuželky: 9 x 4,5 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!