Dřevěné kostky pro děti 162 ks Inlea4Fun - Město 9829 | Dřevěné stavebnice | Inlea.cz

Dřevěné kostky pro děti 162 ks Inlea4Fun - Město 9829

Dřevěné barevné kostky zaručeně potěší všechny malé stavitele. Sada obsahuje 162 kusů kostek a bloků v krásném barevném provedení. Na jednotlivých kostkách jsou zobrazeny různé obrázky, barevná písmena a číslice. Díky této skvělé hře mohou děti rozvíjet své motorické dovednosti, ale také logické myšlení. Poznávání nových tvarů ... Čítaj ďalej
1 101 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-9829

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dřevěné barevné kostky zaručeně potěší všechny malé stavitele. Sada obsahuje 162 kusů kostek a bloků v krásném barevném provedení. Na jednotlivých kostkách jsou zobrazeny různé obrázky, barevná písmena a číslice. Díky této skvělé hře mohou děti rozvíjet své motorické dovednosti, ale také logické myšlení. Poznávání nových tvarů bude s touto hrou také skvělá zábava. Dřevěné kostky jsou ideální pro děti, svojí formou a velikostí neohrožují zdraví a zároveň umožňují rozvoj prostorové představivosti a schopnosti vytvářet první stavby. Kostky se mohou používat jak pro učení se číslic, písmen, různých tvarů, obrázků, tak i pro stavění městských budov. Navíc je tato sada také skvělým dárkem pro každou příležitost.

Stavební bloky zahrnují budovy jako: nemocnice, škola, hotel, policie, zmrzlinárna, kavárna, knihkupectví, banka, supermarket a vozidla jako: policie, hasiči, sanitka, taxi, autobus.

Vlastnosti produktu:

- z kvalitního dřeva

- 162 ks kostek různých velikostí

- krásné barevné provedení

- s praktickým vědrem pro uskladnění

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: + 3 let

Materiál: dřevo

Rozměry balení: 23 cm x 23 cm x 22 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!