Dřevěné kostky pro děti 135 ks - Město | Dřevěné stavebnice | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 750 Kč! Akce platí do 31. května!

Dřevěné kostky pro děti 135 ks Inlea4Fun - Město 9830

Dřevěné barevné kostky zaručeně potěší všechny malé stavitele. Sada obsahuje 135 kusů kostek a bloků v krásném barevném provedení. Na jednotlivých kostkách jsou zobrazeny různé obrázky, barevná písmena a číslice. Díky této skvělé hře mohou děti rozvíjet své motorické dovednosti, ale také logické myšlení. Poznávání nových ... Čítaj ďalej
923 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-9830

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dřevěné barevné kostky zaručeně potěší všechny malé stavitele. Sada obsahuje 135 kusů kostek a bloků v krásném barevném provedení. Na jednotlivých kostkách jsou zobrazeny různé obrázky, barevná písmena a číslice. Díky této skvělé hře mohou děti rozvíjet své motorické dovednosti, ale také logické myšlení. Poznávání nových tvarů bude s touto hrou také skvělá zábava. Dřevěné kostky jsou ideální pro děti, svojí formou a velikostí neohrožují zdraví a zároveň umožňují rozvoj prostorové představivosti a schopnosti vytvářet první stavby. Kostky se mohou používat jak pro učení se číslic, písmen, různých tvarů, obrázků, tak pro stavění městských budov. Navíc je tato sada také skvělým dárkem pro každou příležitost.

Stavební bloky zahrnují budovy jako: nemocnice, škola, hotel, policie, zmrzlinárna, kavárna, knihkupectví, banka, supermarket a vozidla jako: policie, hasiči, sanitka, taxi, autobus.

Vlastnosti produktu:

- z kvalitního dřeva

- 135 ks kostek různých velikostí

- krásné barevné provedení

- s praktickým vědrem pro uskladnění

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: + 3 let

Materiál: dřevo

Rozměry balení: 23 cm x 23 cm x 22 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!