Dřevěné "člověče nezlob se" | Inlea.cz

Dřevěné "člověče nezlob se"

Známá společenská hra "Člověče nezlob se" s motivem zvířátek. Děti si hravou formou trénují znalost čísel a i své sociální kompetence. Naučit se přehrávat je začátkem vítězství :)"Člověče nezlob se"? to je neúnavná desková hra, která baví generace. Získejte tuto hru ve vynikajícím dřevěném provedení s roztomilými postavičkami ... Čítaj ďalej
540 Kč
Poslední kus skladem
Očekávané doručení 28. září
Výrobce: Legler
Kód výrobku: NE-7358

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Známá společenská hra "Člověče nezlob se" s motivem zvířátek. Děti si hravou formou trénují znalost čísel a i své sociální kompetence. Naučit se přehrávat je začátkem vítězství :)

"Člověče nezlob se"? to je neúnavná desková hra, která baví generace. Získejte tuto hru ve vynikajícím dřevěném provedení s roztomilými postavičkami vzířátek a nebude se ani moci zlobit, když vás váš soupeř vyhodí. Které zvířátko bude v domečku jako první? Vyzkoušejte tuto super hru s postavičkami zajíčka, berušky, medvěda a myši.

Dobrodružná desková hra je vyrobena v moderních barvách. Bude Vám ideálním společníkem na dovolenou. Doporučujeme také pro děti, rodiny a skupiny přátel.

- protože naučit se prohrávat je začátkem vítězství :)

Vlasnosti produktu:

- vyrobeno ze dřeva

- podporuje fyzický a duševní vývoj dětí

 Vlastnosti produktu

Rozměry desky: 29 x 29 cm

Věk: 3+

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!