Dřevěná sada pro kutily v přenosném boxu Inlea4Fun CARPENTER TOOL BOX | Nářadí a nástroje | Inlea.cz

Dřevěná sada pro kutily v přenosném boxu Inlea4Fun CARPENTER TOOL BOX

Dětské dřevěné nářadí v bedýnce je praktická sada pro začínající kutily. Díky praktickým rozměrům si tato sada najde své místo i v dětském pokoji. V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro vašeho malého opraváře. Může si s nimi představovat například  šroubování, řezání či zatloukání hřebíčků nebo používání ... Čítaj ďalej
508 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: RA-ZDR.XR-7132

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětské dřevěné nářadí v bedýnce je praktická sada pro začínající kutily. Díky praktickým rozměrům si tato sada najde své místo i v dětském pokoji. 

V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro vašeho malého opraváře. Může si s nimi představovat například  šroubování, řezání či zatloukání hřebíčků nebo používání různých klíčů. Váš malý kutil se při hře určitě zabaví a naplno se ponoří do role skutečného domácího mistra! Děti se potěší bohaté sadě nástrojů a dílů, mezi nimiž najdou pilu, šroubovák, kladívko, matice, různé klíče, jednoduše skvělé vybavení pro domácího kutila a opraváře.  

Dětské nářadí je vyrobeno z dřeva nejvyšší kvality, vydrží dětem dlouhá léta, zahrají se s ním i další generace. Dětská dílna vytvoří při hře na opraváře realistickou atmosféru, dítě může v bezpečí kutit a kreativně se rozvíjet. Při rozebírání, skládání a opravách různých věcí děti přicházejí na nová řešení, učí se logicky přemýšlet a koncentrovat na nové úkoly.


Vlastnosti produktu:

- přenosná bednička

- realistický design

- množství příslušenství

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 3+

Doporučejeme pro: chlapce

Materiál: dřevo

Rozměry uzavřeného boxu: cca. 21 cm x 29,5 cm x 8 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!