Dřevěná sada dětského nářadí v přenosném boxu Inlea4Fun CARPENTER TOOL BOX | Nářadí a nástroje | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 750 Kč! Akce platí do 31. května!

Dřevěná sada dětského nářadí v přenosném boxu Inlea4Fun CARPENTER TOOL BOX

Dětské dřevěné nářadí v bedýnce je praktická sada pro začínající kutily. Díky praktickým rozměrům si tato sada najde své místo i v dětském pokoji. V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro vašeho malého opraváře. Může si s nimi představovat například  šroubování, řezání či zatloukání hřebíčků nebo používání ... Čítaj ďalej
637 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: JO-ZA3935

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětské dřevěné nářadí v bedýnce je praktická sada pro začínající kutily. Díky praktickým rozměrům si tato sada najde své místo i v dětském pokoji. 

V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro vašeho malého opraváře. Může si s nimi představovat například  šroubování, řezání či zatloukání hřebíčků nebo používání různých klíčů. Váš malý kutil se při hře určitě zabaví a naplno se ponoří do role skutečného domácího mistra! Děti se potěší bohaté sadě nástrojů a dílů, mezi nimiž najdou pilu, šroubovák, kladívko, matice, různé klíče, jednoduše skvělé vybavení pro domácího kutila a opraváře. Hlavní atrakcí dílny je její provedení. Dřevěný, bezpečný design umožňuje její rozložení tak, že vytváří pevný a stabilní základ pro hru. Toto řešení nabízí mnoho možností, neboť obsahuje vše potřebné hned po ruce pro malého stavitele, takže můžete donekonečna vytvářet, odšroubovat, šroubovat, utahovat a podobně. Po skončení zábavy lze všechny prvky soupravy sbalit do kufru a vzít s sebou všude.  

Dětské nářadí je vyrobeno ze 100% dřeva, které vydrží dětem dlouhá léta, zahrají se s ním i další generace. Dětská dílna vytvoří při hře na opraváře realistickou atmosféru, dítě může v bezpečí kutit a kreativně se rozvíjet. Při rozebírání, skládání a opravách různých věcí děti přicházejí na nová řešení, učí se logicky přemýšlet a koncentrovat na nové úkoly.


Vlastnosti produktu:

- přenosná bednička

- realistický design

- množství příslušenství

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Materiál: dřevo

Rozměry:

- box v zavřeném stavu: 21 x 29 x 8 cm

- box v otevřeném stavu: 42 x 29 x 5 cm

Počet prvků v balení: 35 ks

Hmotnost: 1,2 kg

Rozměr balení: 29 x 21 x 8 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!