Dřevěná nástěnná tabule pro děti Viga - krokodýl | Inlea.cz

Dřevěná nástěnná tabule pro děti Viga - krokodýl

Rádi byste poskytli dítěti rozmanitý výběr hraček pro rozvoj jemné motoriky, ale při představě hromady pohozených hraček po všech koutech místnosti se Vám tento nápad přestane líbit? Máme pro vás jednoduché řešení.Představujeme Vám didaktickou aktivity tabuli, kde si na jednom uspořádaném místě dítě zahraje, aniž ... Čítaj ďalej
1 589 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Viga
Kód výrobku: NE-50469

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Rádi byste poskytli dítěti rozmanitý výběr hraček pro rozvoj jemné motoriky, ale při představě hromady pohozených hraček po všech koutech místnosti se Vám tento nápad přestane líbit? Máme pro vás jednoduché řešení.

Představujeme Vám didaktickou aktivity tabuli, kde si na jednom uspořádaném místě dítě zahraje, aniž byste se vzápětí po jeho hře nepotýkali s množstvím rozházených hraček. Malé ručičky objeví podněty k povzbuzení logického myšlení. Úkolem malých řešitelů je posouvat korálky z jednoho konce dráhy na druhý. Batole také ocení labyrint s geometrickými tvary a otočné dřevěné kostky s obrázky. Tabule jsou orientovány na rozvoj jemné motoriky, podporu trpělivosti a získávání dovedností dítěte.

Vlastnosti produktu:

- určena pro umístění na zeď

- příjemné barvy

- ideální dárek pro každou příležitost

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 12 měsíců

Doporučujeme pro: kluky i holky

Rozměry: 91 x 32 x 6,5 cm

Výrobce: VIGA

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!