Dřevěná nástěnná tabule pro děti Viga - hroch | Inlea.cz

Dřevěná nástěnná tabule pro děti Viga - hroch

Rádi byste poskytli dítěti rozmanitý výběr hraček pro rozvoj jemné motoriky, ale při představě hromady pohozených hraček po všech koutech místnosti se Vám tento nápad přestane líbit? Máme pro vás jednoduché řešení.Představíme Vám edukační nástěnnou tabuli ve formě fialového hrocha, kde si na jednom uspořádaném místě dítě ... Čítaj ďalej
1 656 Kč
Poslední kus skladem
Očekávané doručení 11. říjen
Výrobce: VIGA TOYS
Kód výrobku: NE-V50470

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Rádi byste poskytli dítěti rozmanitý výběr hraček pro rozvoj jemné motoriky, ale při představě hromady pohozených hraček po všech koutech místnosti se Vám tento nápad přestane líbit? Máme pro vás jednoduché řešení.

Představíme Vám edukační nástěnnou tabuli ve formě fialového hrocha, kde si na jednom uspořádaném místě dítě zahraje, aniž byste se vzápětí po jeho hře nepotýkali s množstvím rozházených hraček. Malé ručičky objeví podněty k povzbuzení logického myšlení. Dítě jistě ocení počítadlo s posuvnými barevnými korálky, vkládačka s magnetickými tvary a magnetické bludiště s hůlkou a 9 korálky. Dítě se může naučit i počítat od 1 do 9 posouváním odpovídajícího počtu korálků ke každé jamce u čísla. Tabule jsou orientovány na rozvoj jemné motoriky, podporu trpělivosti a získávání dovedností dítěte.

Vlastnosti produktu:

- určena pro umístění na zeď

- příjemné barvy

- ideální dárek pro každou příležitost

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 12 měsíců

Doporučujeme pro: kluky i holky

Rozměry: 93,5 x 35 x 6 cm

Barva: fialová

Výrobce: VIGA

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!