Do přírody s dětmi. Jaké aktivity jsou pro ně lákavé?
DOPRAVA ZDARMA nad 2 500 Kč!
0 0 Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Lepší nabídky Novinky

Do přírody s dětmi. Jaké aktivity jsou pro ně lákavé?


Jarní a letní roční období jsou charakteristická tím, že příjemné teplé počasí a sluneční paprsky přímo lákají lidi do přírody. Stejně to je i s dětmi, které pomalu vymýšlejí, jakými různými aktivitami by se mohly zabavit venku v přírodě. Pokud i Vy chcete Vašim ratolestem dopřát co nejvíce zábavy, příjemných vzpomínek a pohybu, tak čtěte dál, protože jsme si pro vás připravili naše nejlepší tipy na zábavu během pobytu v přírodě s dětmi.


Pořiďte si trampolínu

Pamatujete si na ty časy, kdy jste jako děti s oblibou skákali na trampolínách? V minulosti to bylo docela velké privilegium, ovšem dnes může mít trampolínu ve své zahradě každý. Trampolíny jsou dostupné v různých velikostech a provedeních s vnější či vnitřní ochrannou sítí. Jejich výhodou je, že mají dlouhou životnost a při pravidelné údržbě jsou maximálně bezpečné i pro děti. Trampolíny jsou jednoznačně zárukou nekonečné zábavy pro celou rodinu.Poznejte přírodu na dvou kolech

Jízda na kole je nejen příjemným sportem, ale i zábavou pro nejmenší. Poznávání nových míst na dvou kolech bude pro dětičky atraktivní, zapojí-li se celá rodina- takovou aktivitu spojíte i s menším výletem. Můžete se například vydat do nedaleké cukrárny nebo na nejbližší farmu za zvířátky. Malé dětičky budou moci cestu sledovat ze své pohodlné cyklosedačky, naopak větší děti už jistě zvládnou kratší cestu na vlastním dětském kole.
Zabavte sa v zahradě

Pokud vlastníte rodinný dům, tak ve Vaší zahradě máte možnost vytvořit dětem dokonalý ráj pro zábavu. Je nekonečné množství her, které mohou malí rošťáci objevovat v zahradě. Základem by jednoznačně měla být dětská houpačka nebo pískoviště. Tyto hračky totiž zabaví Vaše děti i na více hodin. Větší děti se jednoznačně zabaví v dětském domečku nebo si rády zahrají některou z míčových her. 
Vydejte se na stanovačku

Uvažujete už déle nad stanovačkou s dětmi, avšak nevíte co všechno byste potřebovali? Kromě kvalitního stanu budete potřebovat také nafukovací matraci a spací pytel. Abyste děti zabavili, tak si na stanovačku nachystejte co nejvíce aktivit. Můžete si společně zahrát různé společenské hry, pobavit je imalovánkami, číst jim z knížky nebo hrát míčové hry.
Ať už se rozhodnete pro jízdu na kole, skákání na trampolíně nebo jen obyčejnou procházku, tak vězte, že čas strávený s dětmi nikdy není ztraceným časem. To, co si navždy zapamatují, jsou právě příjemné chvíle prožité v kruhu své milující rodiny a proto dbejte na to, aby těchto chvil bylo co nejvíce.