Dětský vaflovač Inlea4Fun FASHION SMALL CUTLERY | Kuchyňky pro děti | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Dětský vaflovač Inlea4Fun FASHION SMALL CUTLERY

Tato krásná sada je výbornou volbou pro všechny malé kuchařky! Dětské kuchyňky či doplňky k dětským kuchyňkám pomáhají dětem dostat se do světa pečení a vaření.I vaše dítě miluje vafle? Potom by pravděpodobně chtěl péct vafle ve vlastní kuchyni. Tato skvělá pekárnička na vafle Small Cutlery pro všechny děti, které si rádi ... Čítaj ďalej
499 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: ZA2401

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Tato krásná sada je výbornou volbou pro všechny malé kuchařky! Dětské kuchyňky či doplňky k dětským kuchyňkám pomáhají dětem dostat se do světa pečení a vaření.

I vaše dítě miluje vafle? Potom by pravděpodobně chtěl péct vafle ve vlastní kuchyni. Tato skvělá pekárnička na vafle Small Cutlery pro všechny děti, které si rádi hrají na kuchaře. Kromě vaflovače dítě najde v balení také 4 vafle ve tvaru srdíček a všechny nástroje a potraviny, které jsou potřebné pro přípravu vaflí. Souprava obsahuje také rychlé občerstvení, hamburger, hranolky spolu s omáčkami. Abyste bezpečně odstranili „horké“ oplatky, je třeba použít přiloženou vidličku. ´´Pečené´´ vafle lze podávat na talíři, který je součástí soupravy. Tento roztomilý kuchyňský doplněk je skvělým dárkem pro každou příležitost.

Vlastnosti produktu:

- 4 x vafle ve tvaru srdce

- rychlé občerstvení

- množství příslušenství

- ideální dárek pro každou příležitost

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Materiál: plast

Rozměry vaflovače: 20 x 17 cm

Rozměry balení: 50 x 35 x 8 cm

Hmotnost: 0,825 kg

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!