Dětský úklidový set Inlea4Fun Cute Toy | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 750 Kč! Akce platí do 31. května!

Dětský úklidový set Inlea4Fun Cute Toy

Dětský úklidový vozík je praktická, zábavná a naučná hračka pro holčičky, které s nadšením pomáhají mamince při úklidu. Hračka je provedena v krásných a jasných barvách. Vozík, včetně všech doplňků, je vyroben z kvalitního plastu, který je velmi odolný, pevný a stabilní. Čisticí vozík je vybaven 4 kolečky, díky kterým ... Čítaj ďalej
1 142 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: RA-ZDZ.XS-18066

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětský úklidový vozík je praktická, zábavná a naučná hračka pro holčičky, které s nadšením pomáhají mamince při úklidu. Hračka je provedena v krásných a jasných barvách. Vozík, včetně všech doplňků, je vyroben z kvalitního plastu, který je velmi odolný, pevný a stabilní. Čisticí vozík je vybaven 4 kolečky, díky kterým jej lze snadno přesouvat, takže úklidové pomůcky jsou vždy po ruce. Vysavač funguje na 4 x AA baterie (nejsou součástí balení). Umí opravdu vysávat, skvěle absorbuje kuličky polystyrenu (příslušenství). Kroužky a světla na přední straně vysavače se při vysávání rozsvítí.

 Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Je to ideální doplněk do každého dětského pokoje.

Vlastnosti produktu:

- z kvalitního plastového materiálu

- zajímavé barevné provedení

- praktický vozík se dvěma policemi

- vysavač na baterie

- houba na čištění oken

- čisticí kapalina set s houbou Vlastnosti produktu

Rozměr vozíku: cca. 47 cm x 26 cm x 39 cm

Rozměry balení: cca. 55 cm x 41,5 cm x 17,5 cm.

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!