Dětský sportovní kočárek pro panenku Disney Princezny Smoby růžový | Kočárky pro panenky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Dětský sportovní kočárek pro panenku Disney Princezny Smoby růžový

Dětský sportovní kočárek pro panenku Disney Princezny je ideální společník na procházky a hru pro nejmenší děvčata, už od 18 měsíců . V přední části je opěrka, aby panenka byla během jízdy na kočárku v bezpečí. Ve spodní části je praktický odkládací prostor . Kočárek pro holčičky má pevné kolečka, které zajišťují hladkou a ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

833 Kč
Poslední kus skladem
Očakávané doručenie 13. duben
Výrobce: SMOBY
Kód výrobku: SM 254011

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Dětský sportovní kočárek pro panenku Disney Princezny je ideální společník na procházky a hru pro nejmenší děvčata, už od 18 měsíců . V přední části je opěrka, aby panenka byla během jízdy na kočárku v bezpečí. Ve spodní části je praktický odkládací prostor . Kočárek pro holčičky má pevné kolečka, které zajišťují hladkou a snadnou jízdu. Výška rukojeti kočárku je 58 cm . Vhodný pro panenku s výškou 42 cm .

Hraní se s panenkami je krásná hra , kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých , zkoušejí, co život maminky přináší. Kočárek má motiv Disney Princezen a je růžové barvy. Dětský kočárek Smoby je lehký, takže i ty nejmenší holčičky s ním mohou vyrazit do ulic.

Vlastnosti produktu:

- opěrka

- úložný prostor

- v krásných růžových barvách

- ideální dárek pro každou příležitost

Parametry
Rozprávkové postavy Princess

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky