Dětský luxusní stan s výbavou Teepee Akuku šedo-bílý | Dětské domečky a stany | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Dětský luxusní stan s výbavou Teepee Akuku šedo-bílý

Snad každé dítě si rádo staví improvizované stany s pomocí židlí, stolu a přikrývek - u nás máte o takový parádní stan postarání.Tento úžasný luxusní stan Akuku je skvělým místem pro všechny děti, které mají rády schovávačky a svůj koutek jen pro sebe. Ve stanu si dítě může hrát, odpočívat a zároveň mu bude skvělým úkrytem. ... Čítaj ďalej
3 499 Kč
Skladem do 2-4 dnů
Výrobce: AKUKU
Kód výrobku: 33157

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Snad každé dítě si rádo staví improvizované stany s pomocí židlí, stolu a přikrývek - u nás máte o takový parádní stan postarání.

Tento úžasný luxusní stan Akuku je skvělým místem pro všechny děti, které mají rády schovávačky a svůj koutek jen pro sebe. Ve stanu si dítě může hrát, odpočívat a zároveň mu bude skvělým úkrytem. Teepee je dostatečně prostorné. Do tohoto pohádkové stanu se vejde s dítětem i rodič, díky čemuž spolu mohou trávit příjemné chvíle. Na podlaze je měkká čtvercová podložka. Spodní strana podložky je vyrobena z impregnované látky, odolné proti vlhkosti a snadno se vyčistí. Stan je lehký, snadno se složí, dá se přenášet a přestavovat. Stačí pár jednoduchých kroků a stan je připraven pro dětičky na hraní. Povlečení na podložce lze prát v pračce. Díky stanu bude mít váš malý indián své vlastní teepee, svůj úkryt, ve kterém si bude moci užít soukromí a nebo naopak pozvat své nejlepší kamarády. Ať už ve svém pokojíčku, v létě na zahradě nebo na pláži zažijí děti spoustu zábavy. Závěs na okně a vstupu lze srolovat a tým regulovat i propustnost světla.

Vlastnosti produktu:

- 4 dřevěné montážní tyče

- měkká hrací podložka s povlečením

- závěs na okně a vstupu lze srolovat

- vrchní dvojitá látka 100% bavlna

 Vlastnosti produktu

Celková výška stanu: 160 cm

Materiál: bavlna

Hmotnost: 3 kg

Podložka: 120x120 cm

Polštářky: 40x40 cm, 55x55 cm

Koš na hračky výška: cca 40-52 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!