Dětský kočárek pro panenky 2v1 New Baby Ruženka | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!

Dětský kočárek pro panenky 2v1 New Baby Ruženka

Hraní se s panenkami je krásná hra , kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte . Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.Dětský multifunkční kočárek pro ... Čítaj ďalej
2 165 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 16. červen
Výrobce: NEW Baby
Kód výrobku: CO-25998

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Hraní se s panenkami je krásná hra , kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte . Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší.

Dětský multifunkční kočárek pro panenku New Baby Monika 2 v 1 je ideální společník na procházky a hru pro dívky. Kočárek je lehký , takže i ty nejmenší holčičky s ním mohou vyrazit do ulic. Ve spodní části je praktický odkládací prostor . Kočárek pro holčičky má pevná kolečka , které zajišťují hladkou a lehkou jízdu . Hluboký kočárek s krásnými červenými barvami lze upravit i na sportovní. Tašku na drobnosti v barvě kočárku se dá připevnit na rukojeť kočárku. Výška ručky kočárku je nastavitelná . Do tohoto kočárku se určitě zamilují všechny malé maminky.

Vlastnosti produktu:

- nákupní košík

- taška na přenášení panenky

- kvalitní kovová konstrukce

- nastavitelné rukojeti: od 44 cm do 74 cm

- úložný prostor pod kočárkem

- dá se přeměnit na sportovní kočárek

- barva: ružová


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!