Dětský kočárek pro panenku Frozen Smoby bugina | Kočárky pro panenky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Dětský kočárek pro panenku Frozen Smoby bugina

Dětský kočárek pro panenku Frozen je moderní bugina na vození panenky. Kočárek pro panenku má bílou stabilní konstrukci a sedací část pro panenky je v zářivé modré barvě . Do kočárku se vejde panenka s rozměrem   42 cm . Kočárek Smoby je realistická replika opravdového sportovního dětského kočárku. Kola kočárku jsou ... Čítaj ďalej
544 Kč
Poslední kus skladem
Očakávané doručenie 26. říjen
Výrobce: SMOBY
Kód výrobku: SM 250245

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Dětský kočárek pro panenku Frozen je moderní bugina na vození panenky. Kočárek pro panenku má bílou stabilní konstrukci a sedací část pro panenky je v zářivé modré barvě . Do kočárku se vejde panenka s rozměrem   42 cm . Kočárek Smoby je realistická replika opravdového sportovního dětského kočárku. Kola kočárku jsou plastové a kočárek se jednoduše skládá. Je vhodný pro děti od 18 měsíců. Rukojeť kočárku pro dětičky je ve výšce 49 cm.

Díky své odolnosti a pevné konstrukci dětem poslouží dlouhá léta. Děti milují hru s panenkou, rádi ji koupi, převlékají, krmí, uspávají nebo kočárek, a proto je kočárek pro panenku skvělý doplněk, pro každou malou princeznu, která chce svou panenku vzít na procházku. Pohádkový design zvýrazňuje obrázek princezen Elsy a Anny z Disney pohádky Frozen - Ledové království. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových schopností.

Dopřejte vašim ratolestem kvalitní a bezpečné hračky Smoby, které jsou navrženy ve Francii. Výrobce dětských hraček Smoby klade důraz na propracovaný design a kvalitu použitých materiálů, které jsou vhodné pro jemné dětské ručky.


Parametry
Rozprávkové postavy Frozen

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!