Dětský karaoke mikrofon Inlea4Fun DELIGHT SOUNDS - růžový | Inlea.cz

Dětský karaoke mikrofon Inlea4Fun DELIGHT SOUNDS - růžový

Dětský karaoke mikrofon Inlea4Fun Delight Sounds je ideálním způsobem, jak začít s každým večírkem, bez ohledu na to, zda je to dětský večírek, karaoke setkání s přáteli nebo zpěv v pohodlí vašeho pokoje.Karaoke mikrofon je naprostá novinka. Rozvíjí smysl pro rytmus, zpěv a možná i taneční schopnosti vašeho dítěte, pokud k ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

207 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-7818

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětský karaoke mikrofon Inlea4Fun Delight Sounds je ideálním způsobem, jak začít s každým večírkem, bez ohledu na to, zda je to dětský večírek, karaoke setkání s přáteli nebo zpěv v pohodlí vašeho pokoje.

Karaoke mikrofon je naprostá novinka. Rozvíjí smysl pro rytmus, zpěv a možná i taneční schopnosti vašeho dítěte, pokud k vystoupení přidáte nějaké příslušenství. Je to skvělá příležitost rozvíjet pěvecké schopnosti vašeho dítěte a zvyknout si na vystupování na pódiu. Mikrofon skvěle se hodí do dětské ruky. Celý mikrofon je růžový, jen konce jsou modré. Hračka má dvě tlačítka, z nichž jedno zapíná světla, takže mikrofon se střídá se zeleným a modrým světlem kolem červených LED. Druhé tlačítko slouží k zapnutí a vypnutí mikrofonu. Vystoupení s takovým mikrofonem jsou mnohem zajímavější a umocňují efekt.

Vlastnosti produktu:

- se světelnými efekty

- vyrobeno z kvalitního plastu

- Ideální dárek pro každou příležitost

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 3+

Materiál: plast

Rozměry mikrofonu: 19 cm x 6 cm x 6 cm

Rozměry balení: 25 cm x 16,5 cm x 7 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!