Dětský hamburger set Mini CHICOS | Plastové kuchyňky | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Akcia

Dětský hamburger set Mini CHICOS

Dětský hamburger set Chicos Mini je velmi zábavná a pěkná hračka, která upoutá každé dítko a poskytuje mnoho možností na vymýšlení a hodiny plné zajímavých činností. Mini hamburger set má vše potřebné vybavení, díky kterému se dítě může hrát na přípravu čerstvého hamburgeru. Dětské občerstvení je stabilní, rozvíjí u vašeho ... Čítaj ďalej
- 48%
699 Kč
361 Kč
Poslední 2 kusy skladem
Očakávané doručenie 23. září
Výrobce: Chicos
Kód výrobku: FAB83007

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Dětský hamburger set Chicos Mini je velmi zábavná a pěkná hračka, která upoutá každé dítko a poskytuje mnoho možností na vymýšlení a hodiny plné zajímavých činností. Mini hamburger set má vše potřebné vybavení, díky kterému se dítě může hrát na přípravu čerstvého hamburgeru. Dětské občerstvení je stabilní, rozvíjí u vašeho dítěte jemnou motoriku, komunikační a rozumové schopnosti. Hrany na hračce jsou zaoblené a jemné, s ohledem na bezpečnost dítěte. Celé menu s hamburgery je laděné v červené barvě, působí velmi realisticky. Takové sadě neodolá žádné děťátko, které má rádo hamburgery a chce se o svých milovaných postarat tak, že jim navaří a připraví jídlo.

Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Hračka je vyroben z kvalitního plastu se zajímavými barvami. Je to ideální doplněk do každého dětského pokoje.

Vlastnosti a funkce:

- 23 doplňků

- barevný, veselý design

- vyroben z kvalitního plastu

- ideální dárek pro každou příležitost

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 3+

Rozměry: 50 x 32 x 35,5 cm

Rozměry balení: 50,5 x 17,5 x 35,5 cm

Hmotnost: 1,53 kg

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!