Dětský edukační stan s doplňky Inlea4Fun GROW WITH ME | Inlea.cz

Dětský edukační stan s doplňky Inlea4Fun GROW WITH ME

Všechny malé děti se rádi skrývají a staví si úkryty. Proto neváhejte a zajistěte si tento krásný jedinečný stan. Čas na skládání bunkrů "vyrobených" z přikrývek a polštářů se skončil.Dětský stan Inlea4Fun Grow With Me postavíte za pár sekund a hra může začít. Připojené hračky stimulují děti, aby si procvičily šikovnost ... Čítaj ďalej
999 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 13. červenec
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: JO-ZA3224

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Všechny malé děti se rádi skrývají a staví si úkryty. Proto neváhejte a zajistěte si tento krásný jedinečný stan. Čas na skládání bunkrů "vyrobených" z přikrývek a polštářů se skončil.

Dětský stan Inlea4Fun Grow With Me postavíte za pár sekund a hra může začít. Připojené hračky stimulují děti, aby si procvičily šikovnost ručiček. Stan je poměrně prostorný, takže se do něj snadno vejdou všechny poklady vašeho dítěte. Stan je vybaven odnímatelným zrcadlem, na které můžete zavěsit hračky, chrastítka a hudební skříňku, která po zapnutí přehrává melodie. Hračky jsou zavěšeny na plastových kroužcích. Poskytuje spoustu zábavy pro Vaše děti a samozřejmě pro jejich přátelé. Je to ideální místo na hraní. Stan můžete klidně využít jako dekoraci na dětské párty. Látka, ze které je stan vyroben snadno vyperete. Stan je možné dozdobit i dekoracemi dle vlastní představy, aby se v něm malý majitel cítil ještě více doma.


Vlastnosti produktu:

- vyrobeno z kvalitního materiálu

- je možné jej použít v exteriéru i interiéru

- jednoduchá a rychlá montáž

- množství doplňků

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 0+

Rozměry stanu:

- výška: 112 cm

- šířka: 85 cm

Hmotnost: 1,95 kg

Rozměry balení: 52 x 58 x 11 cm

Napájení: 3 x 1,5 V AAA (nejsou součástí balení)

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!