Dětský bezdrátový vysavač Inlea4Fun CLEANING SET- růžový | Inlea.cz

Dětský bezdrátový vysavač Inlea4Fun CLEANING SET- růžový

Dětský bezdrátový vysavač Inlea4Fun je praktická, zábavná a naučná hračka pro děti, které s nadšením pomáhají při úklidu. Hračka je provedena ve svěžích růžových a bílých barvách. Hračka má dvě vyměnitelné hlavy, které svítí barevným světlem. Nádobu na prach je možno otevřít, aby se mohly vysypat odpadky. Vozík, včetně všech ... Čítaj ďalej
768 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 19. srpen
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: JO-ZA3973 RO

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětský bezdrátový vysavač Inlea4Fun je praktická, zábavná a naučná hračka pro děti, které s nadšením pomáhají při úklidu. Hračka je provedena ve svěžích růžových a bílých barvách. Hračka má dvě vyměnitelné hlavy, které svítí barevným světlem. Nádobu na prach je možno otevřít, aby se mohly vysypat odpadky. Vozík, včetně všech doplňků, je vyroben z kvalitního plastu, který je sametový na dotek a přitom velmi odolný,pevný a stabilní.

Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Hračka je vyroben z kvalitního plastu se zajímavými barvami. Je to ideální doplněk do každého dětského pokoje.

Vlastnosti produktu:

- praktická rukojeť

- zvukové a světelné efekty

- dvě vyměnitelné hlavy

- neobsahuje baterie

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: 3+

Rozměr vysavače: 23 x 7 x 15 cm

Rozměr balení: 50,5 x 30 x 10 cm

Baterie: 5 x 1,5 V AA (není součástí balení)

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!