Dětské žehlicí prkno se žehličkou Inlea4Fun | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 2 500 Kč!

Dětské žehlicí prkno se žehličkou Inlea4Fun

Žehlící prkno pro děti s dětskou žehličkou potěší malé domácí pomocníky ve věku od 3 let. Žehlicí prkno působí pro děti velmi realisticky a má pevnou konstrukci. Součástí setu na žehlení je stojan na položení žehličky, 4 štipčekov, 4 věšáky a rozprašovač. Žehlička je realistickou kopií originálu. Celý žehlící set je v šedé ... Čítaj ďalej
Tento produkt je momentálně nedostupný.
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: RA-ZDZ.834

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Žehlící prkno pro děti s dětskou žehličkou potěší malé domácí pomocníky ve věku od 3 let. Žehlicí prkno působí pro děti velmi realisticky a má pevnou konstrukci. Součástí setu na žehlení je stojan na položení žehličky, 4 štipčekov, 4 věšáky a rozprašovač. Žehlička je realistickou kopií originálu.

Celý žehlící set je v šedé a růžové barvě. Deska na žehlení lze snadno složit. Zapojením vašeho dítěte do žehlení a domácích prací v něm už od malička pěstujete smysl pro pořádek a čistotu. Společným žehlením ukazujete dětem, že i žehlení může být zábavné.
Dopřejte vašim ratolestem kvalitní a bezpečné hračky. Výrobce dětských hraček Inlea4Fun klade důraz na propracovaný design a kvalitu použitých materiálů, které jsou vhodné pro jemné dětské ručky.

Vlastnosti produktu:

- vyroben z kvalitních materiálů

- šedo-růžový moderní design

- 12 kusů příslušenství

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Rozměry žehlicího prkna:

- celková délka: 69 cm

- šířka: 22 cm

- délka plochy na žehlení: 43 cm


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!