Dětské pískoviště s víkem Lanitplast SG935 | Dětské zahradní hřiště | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Dětské pískoviště s víkem Lanitplast SG935

Při výrobě bylo použito tlakově impregnované dřevo. Jedná se o velmi účinnou a ekologicky šetrnou metodu pro ochranu dřeva. Zředěné impregnační soli se vysokým tlakem v průmyslové přetlakové komoře vtlačují do vnitřní struktury dřeva, takže ošetřené dřevo má na konci tohoto procesu vysokou vlhkost a velmi pomalu vysychá. Proto ... Čítaj ďalej
2 871 Kč
1-2 týdny
Výrobce: LanitPlast
Kód výrobku: LG2440

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Při výrobě bylo použito tlakově impregnované dřevo. Jedná se o velmi účinnou a ekologicky šetrnou metodu pro ochranu dřeva. Zředěné impregnační soli se vysokým tlakem v průmyslové přetlakové komoře vtlačují do vnitřní struktury dřeva, takže ošetřené dřevo má na konci tohoto procesu vysokou vlhkost a velmi pomalu vysychá. Proto má tlakově impregnované dřevo specifické vlastnosti, především typickou nazelenalou, načervenalou, namodralou nebo šedou barvu. Na povrchu dřeva mohou být často malé šedivé / zelenavé / bílé skvrny. Často se to nejprve klasifikuje jako plíseň. Většinou se jedná o neškodné krystaly soli, které se na povrchu kombinují s pryskyřičnými složkami ze dřeva. Tyto body časem zmizí a stanou se méně viditelnými. Krystaly soli na povrchu jsou považovány za znak kvalitní tlakové impregnace. Větší černé tečky již mohou být opravdu plísně, která může snadno vzniknout při skladování impregnovaného dřeva v uzavřených prostorech nebo při nedostatečné ventilaci. K jejich odstranění často stačí kartáčování. Silně postižené oblasti vydrhněte domácím čisticím prostředkem obsahujícím chlór. Plísňové tečky jsou jen na povrchu dřeva a jsou zcela přirozenou vlastností tlakově impregnovaného dřeva.

Před montáží musí být všechny stavební díly ošetřené hluboko působícím základním nátěrem (preventivní ochrana proti modrání a plísni) a to z vnější i vnitřní strany dílců. Pro konečný nátěr použijte i ve vnitřním prostoru povětrnostně odolnou lazuru s dobrými fyzikálními vlastnostmi, která ochrání dřevo proti vlhkosti a slunečnímu záření. Lazura by měla být zároveň vodoodpudivá, světlostálá a vlhkosti odolná. Dbejte na to, aby lazura měla dostatek barevného pigmentu, protože jinak by mohlo dojít k zešednutí dřeva. Nepoužívejte žádný lak! Nechte si podrobně poradit od odborného prodejce barev, co se týče ochrany přírodního jehličnatého dřeva a dodržujte pracovní postup výrobce nátěrové hmoty. Další nátěr provádějte po dokonalém zaschnutí a vyvětrání. Důkladnou ochranou dřeva ovlivníte zásadně životnost Vašeho dřevěného výrobku.

Vlastnosti produktu:

- přírodní borovicové dřevo

- dřevo je proti plísním ošetřené tlakovou impregnací - zelenkavá barva

- tloušťka profilů 16 mm

- extrémně rychlá montáž

- ochranné víko

- vnější rozměry š 118 x d 118 x v 27 cm


Upozornění:

- výrobek dodáváme ve složeném stavu

- produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení

- tento produkt je určen výhradně pro nekomerční domácí použití

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 do 12 let
Rozměry: š 118 x d 118 x v 27 cm
Materiál konstrukce: přírodní dřevo 16 mm
Vlastnost dřeva: impregnované dřevo.
Rozměry balení: balík 100 x 120 x 41 cm / 18 kg

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!