Detské pieskovisko JUWEL VARIO - farebné | Dětské zahradní hřiště | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Dětské pískoviště JUWEL VARIO - barevné

Snad neexistuje dítě, které by nemělo rádo hry na pískovišti. Proto pískoviště zaručeně patří k nejoblíbenějším místům pro menší i větší děti. Jaké pískoviště pro dítě vybrat? Plastové, dřevěné, s krytem či bez něj, větší či menší? Kladete si podobné otázky? Při výběru pískoviště pro děti si musíme především uvědomit, že pro ... Čítaj ďalej
4 839 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: JUWEL
Kód výrobku: LG2271

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Snad neexistuje dítě, které by nemělo rádo hry na pískovišti. Proto pískoviště zaručeně patří k nejoblíbenějším místům pro menší i větší děti. Jaké pískoviště pro dítě vybrat? Plastové, dřevěné, s krytem či bez něj, větší či menší? Kladete si podobné otázky? Při výběru pískoviště pro děti si musíme především uvědomit, že pro dítě během hry musí být bezpečné, kvalitní, pohodlné a atraktivní.

Dětské pískoviště VARIO vyrobené ze skládacích plastových pestrobarevných dílů. Rozměry 127 x 127 x 17 cm. V každém rohu pískoviště je sedátko označené obrázkem zvířátka. Dodáváme bez písku. Výrobek je určen pouze pro soukromé (domácí) využití. Dodáváme jako stavebnici v rozloženém stavu.

Vlastnosti produktu:

- krásné pestrobarevné pískoviště

- sedátko označené zvířátky

- skvělá baví

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 do 12 let
Rozměry: 127 x 127 x 17 cm
Materiál konstrukce: plast

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!