Dětské odrážedlo Milly Mally Micro Unicorn | Hračky do zahrady | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Dětské odrážedlo Milly Mally Micro Unicorn

 Dětská odrážedla   jsou novinkou posledních let a u dětí se stávají   více a více populární . Dalo by se říci, že dětské odrážedla jsou první věc, kterou dokáže dítě ovládat samo. Mnoho rodičů proto řeší první seznámení dítěte s cyklistikou právě tak, že mu pořídí dětské odrážedlo, což je nejlepší ... Čítaj ďalej
1 484 Kč
Na skladě
Výrobce: Milly Mally
Kód výrobku: 43396

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

 Dětská odrážedla   jsou novinkou posledních let a u dětí se stávají   více a více populární . Dalo by se říci, že dětské odrážedla jsou první věc, kterou dokáže dítě ovládat samo. Mnoho rodičů proto řeší první seznámení dítěte s cyklistikou právě tak, že mu pořídí dětské odrážedlo, což je nejlepší cesta   jako v dítěti pěstovat lásku   k tomuto zdravému sportu.

Pro správný   vývin svalů   a   kloubů  našich ratolestí je nesmírně důležitý   každodenní pohyb, nejlépe na čerstvém vzduchu . Každý z nás si pamatuje tu radost, když nám rodiče koupili první kolo. Dopřejme tu radost i našim dětem, zaobstarajme jim už v útlém věku   opravdový dopravní prostředek - odrážedlo . V dnešní době je opravdu mnoho možností, jak naučit děti jezdit na kole, avšak odrážedla jsou prokazatelně   nejoblíbenější a nejrychlejší   cestou. & Nbsp; Než se pustíte do výběru prvního odrážedla, na kterém se děti učí   stabilitu a celkovou koordinaci pohybů , musíte vědět, co přesně hledáte. Vybírat můžete podle   materiálu odrážedla , výšky sedadla nebo   doporučeného věku . Obecně platí, že   dítě musí dosáhnout celou šlapkou na zem , aby se mohlo odrážet. Existují odrážedla   s nafukovacími koly , která lépe snášejí nárazy a jízda je velmi příjemná, ale i kola   bantamová   (gumové) vhodné pro nerovný terén, zda   s pěnovými   koly. Zásadní je v tomto věku     pohodlné došlápnutí   dítěte na zem. Důležitý parametr je výška rozkroku dítěte a tedy výška sedla od země. V neposlední řadě důležitým faktorem je i   materiál konstrukce , což určuje i váhu a odolnost odrážedla. I zde platí: čím nižší cena, tím nižší kvalita. Dopřejme našim nejmenším   radostnou a zároveň bezpečnou jízdu ! 

Dětské odrážedlo nesmí být používáno na veřejných komunikacích, parkovištích a na cestách s prudkým klesáním.

Vlastnosti produktu:  

Vhodná věková kategorie 18+ měsíců.

- pevná kovová konstrukce

- dvojité pěnové kolečka které mají protiskluzové vlastnosti

- stabilní a extrémně lehká konstrukce

- měkká protiskluzová rukojeť

- měkké pěnové sedadlo

- moderní design

- blokáda volantu


Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky

Odrážedlo R-Sport R9 - červené
719 Kč 918 Kč
Odrážedlo R-Sport R4 Sport - černo/červené
719 Kč 889 Kč
Odrážedlo R-Sport R9 - růžové
719 Kč 918 Kč
Odrážedlo R-Sport R1 - světle zelené
689 Kč 859 Kč
Odrážedlo R-Sport R1 - modré
689 Kč 859 Kč