Dětské odrážedlo Mercedes Benz SLS AMG - červené | Hračky do zahrady | Inlea.cz

Dětské odrážedlo Mercedes Benz SLS AMG - červené

Dětská odrážedla   jsou novinkou posledních let a u dětí se stávají   více a více populární . Dalo by se říci, že dětské odrážedla jsou první věc, kterou dokáže dítě ovládat samo. Mnoho rodičů proto řeší první seznámení dítěte s cyklistikou právě tak, že mu pořídí dětské odrážedlo, což je nejlepší cesta   ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

1 496 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-44

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětská odrážedla   jsou novinkou posledních let a u dětí se stávají   více a více populární . Dalo by se říci, že dětské odrážedla jsou první věc, kterou dokáže dítě ovládat samo. Mnoho rodičů proto řeší první seznámení dítěte s cyklistikou právě tak, že mu pořídí dětské odrážedlo, což je nejlepší cesta   jako v dítěti pěstovat lásku   k tomuto zdravému sportu.

Pro správný   vývin svalů   a   kloubů  našich ratolestí je nesmírně důležitý   každodenní pohyb, nejlépe na čerstvém vzduchu . Každý z nás si pamatuje tu radost, když nám rodiče koupili první kolo. Dopřejme tu radost i našim dětem, zaobstarajme jim už v útlém věku   opravdový dopravní prostředek - odrážedlo . V dnešní době je opravdu mnoho možností, jak naučit děti jezdit na kole, avšak odrážedla jsou prokazatelně   nejoblíbenější a nejrychlejší   cestou. Než se pustíte do výběru prvního odrážedla, na kterém se děti učí   stabilitu a celkovou koordinaci pohybů , musíte vědět, co přesně hledáte. Vybírat můžete podle   materiálu odrážedla , výšky sedadla nebo   doporučeného věku . Obecně platí, že   dítě musí dosáhnout celou šlapkou na zem , aby se mohlo odrážet. Existují odrážedla   s nafukovacími koly , která lépe snášejí nárazy a jízda je velmi příjemná, ale i kola   bantamová   (gumové) vhodné pro nerovný terén, zda   s pěnovými   koly. Zásadní je v tomto věku     pohodlné došlápnutí   dítěte na zem. Důležitý parametr je výška rozkroku dítěte a tedy výška sedla od země. V neposlední řadě důležitým faktorem je i   materiál konstrukce , což určuje i váhu a odolnost odrážedla. Dopřejme našim nejmenším   radostnou a zároveň bezpečnou jízdu !

Dětské odrážedlo nesmí být používáno na veřejných komunikacích, parkovištích a na cestách s prudkým klesáním.

Provoz na 2 baterie typu AA, které nejsou součástí balení.

Vlastnosti produktu:  

Určeno pro děti od 12 do 36 měsíců.

- stabilní a kvalitní plastový materiál

- jednoduché ovládání  

- 4 kola

- moderní design

- vyrobeno z kvalitního plastu

- volant s melodiemi

- úložný prostor pod sedadlem

- velké plastové kolečka

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!