Dětské odrážedlo kolo Toyz Zap - šedé | Dětské vozidlá | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Novinka

Dětské odrážedlo kolo Toyz Zap - šedé

Dětská odrážedla jsou první věc, kterou dokáže dítě ovládat samo. Proto mnoho rodičů řeší první seznámení dítěte s cyklistikou právě tak. Dětské dřevěné odrážedlo - kolo Toyz Zap je ideální , když se dítě učí udržet rovnováhu . Inspirací pro odrážedlo bylo graffiti a tvar klasického kola . Je vyrobeno z pevného ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

1 553 Kč
Skladem do 2-4 dnů
Výrobce: TOYZ
Kód výrobku: 35407

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Dětská odrážedla jsou první věc, kterou dokáže dítě ovládat samo. Proto mnoho rodičů řeší první seznámení dítěte s cyklistikou právě tak.

Dětské dřevěné odrážedlo - kolo Toyz Zap je ideální , když se dítě učí udržet rovnováhu . Inspirací pro odrážedlo bylo graffiti a tvar klasického kola . Je vyrobeno z pevného dřeva a doplněné veselými barvami . Široké kolečka jsou gumové a nafukovací, zajišťují pohodlnou jízdu i na nerovném terénu a minimalizují otřesy. Anatomicky tvarované, pohodlné sedadlo je výškově nastavitelné . Barevné gumové rukojeti se zarážkou šetří citlivé dětské dlaně a zároveň jsou bezpečné . Je tou nejlepší alternativou pro dítě, které se učí jezdit na kole s bočními kolečky. Odrážedlo je bez pedálů a brzdy, díky čemuž se dítě dokáže soustředit hlavně na udržení rovnováhy a směr jízdy .

Vlastnosti   produktu:

- pevná dřevěná konstrukce

- gumové protiskluzové rukojeti

- nastavitelná výška sedadla < / p>

- pohodlné a měkké sedadlo

- nafukovací gumová kolečka průměr 12 '

- jedinečný design s krásnými barvami

- barva: šedá < / p>

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!