Dětské nářadí v zeleném batohu Inlea4Fun CRAFTSMAN'S TOOL BOX | Nářadí a nástroje | Inlea.cz

Dětské nářadí v zeleném batohu Inlea4Fun CRAFTSMAN'S TOOL BOX

Dětské nářadí v zeleném batohu je praktická sada pro začínající kutily. Díky praktickým rozměrům si najdete své místo i v dětském pokoji.V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro vašeho malého kutila. Může si s nimi představovat například vrtání, šroubování nebo používání různých klíčů. Váš malý kutil se při hře určitě ... Čítaj ďalej
599 Kč
Na skladě
Očekávané doručení 26. srpen
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: JO-ZA3539

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz
Dětské nářadí v zeleném batohu je praktická sada pro začínající kutily. Díky praktickým rozměrům si najdete své místo i v dětském pokoji.

V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro vašeho malého kutila. Může si s nimi představovat například vrtání, šroubování nebo používání různých klíčů. Váš malý kutil se při hře určitě zabaví a naplno se ponoří do role skutečného domácího mistra! Děti se potěší bohaté sadě nástrojů a dílů, mezi nimiž najdou pilu, kladivo, matice, prostě skvělé vybavení pro domácího kutila a opraváře.

Dětské nářadí je vyrobeno z prvotřídního plastu nejvyšší kvality, vydrží dětem dlouhá léta, zahrají se s ním i další generace. Dětská dílna vytvoří při hře na opraváře realistickou atmosféru, dítě může v bezpečí kutit a kreativní se rozvíjet. Při rozebírání, skládání a opravách různých věcí děti přicházejí na nová řešení, učí se logicky přemýšlet a koncentrovat na nové úkoly.

Vlastnosti produktu:

- batoh s množstvím úložného prostoru
- realistický design
- množství příslušenství

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Doporučujeme pro: kluky

Materiál nářadí: plast

Rozměry batohu: 30 x 21,5 x 8,5 cm

Napájení šroubováku: 2 x 1,5 V AA baterie (nejsou součástí)

Hmotnost: 0,95 kg

Rozměry balení: 25,5 x 29,5 x 11 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!