Dětské nářadí v kufříku Bayo - 10 ks | Nářadí a nástroje | Inlea.cz
+420 (2) 34717580
Novinka

Dětské nářadí v kufříku Bayo - 10 ks

Dětské nářadí v kufříku BAYO je praktická sada pro začínající kutily . Díky praktickým rozměrům si najdete své místo i v dětském pokoji.  V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro vašeho malého kutila. Může si s nimi představovat například vrtání , šroubování nebo používání různých klíčů. Váš malý kutil se při ... Čítaj ďalej
475 Kč
Skladem do 2-4 dnů
Výrobce: BAYO
Kód výrobku: 31916

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Dětské nářadí v kufříku BAYO je praktická sada pro začínající kutily . Díky praktickým rozměrům si najdete své místo i v dětském pokoji. 

V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro vašeho malého kutila. Může si s nimi představovat například vrtání , šroubování nebo používání různých klíčů. Váš malý kutil se při hře určitě zabaví a naplno se ponoří do role skutečného domácího mistra! Děti se potěší bohaté sadě nástrojů a dílů, mezi nimiž najdou vrtačku , pilu , hasák , matice , jednoduše skvělé vybavení pro domácího kutila a opraváře.  

Dětské nářadí je vyrobeno z prvotřídního plastu nejvyšší kvality, vydrží dětem dlouhá léta , zahrají se s ním i další generace. Dětská dílna v kombinaci se sytými , hřejivými barvami vytvoří při hře na opraváře realistickou atmosféru , dítě může v bezpečí kutit a kreativní se rozvíjet . Při rozebírání, skládání a opravách různých věcí děti přicházejí na nová řešení, učí se logicky přemýšlet a koncentrovat na nové úkoly. 

Vlastnosti produktu:

- v sadě 10 kusů nářadí

- repliky skutečných nástrojů

- vyroben z kvalitního plastu


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!