Dětské nářadí Inlea4Fun BUILDERS TOOLS | Nářadí a nástroje | Inlea.cz
DOPRAVA ZDARMA na všechny nákupy nad 750 Kč! Akce platí do 31. května!

Dětské nářadí Inlea4Fun BUILDERS TOOLS

Dětské nářadí je praktická sada pro začínající kutily. Díky praktickým rozměrům si najdete své místo i v dětském pokoji.V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro Vašeho malého kutila. Může si s nimi představovat například vrtání, šroubování nebo používání různých klíčů. Váš malý kutil se při hře určitě zabaví a naplno se ... Čítaj ďalej
582 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-6858

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětské nářadí je praktická sada pro začínající kutily. Díky praktickým rozměrům si najdete své místo i v dětském pokoji.

V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro Vašeho malého kutila. Může si s nimi představovat například vrtání, šroubování nebo používání různých klíčů. Váš malý kutil se při hře určitě zabaví a naplno se ponoří do role skutečného domácího mistra! Děti se potěší bohaté sadě nástrojů a dílů, mezi nimiž najdou pilu, šroubovák, matice, různé klíče, jednoduše skvělé vybavení pro domácího kutila a opraváře.

Dětské nářadí je vyrobeno z prvotřídního plastu nejvyšší kvality, vydrží dětem dlouhá léta, zahrají se s ním i další generace. Vytvoří při hře na opraváře realistickou atmosféru, dítě může v bezpečí kutit a kreativní se rozvíjet. Při rozebírání, skládání a opravování různých věcí děti přicházejí na nová řešení, učí se logicky přemýšlet a koncentrovat na nové úkoly.

Vlastnosti produktu:

- realistický design

- příjemné barvy

- množství příslušenství


 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Materiál: plast

Rozměry vrtačky: 24 cm x 5 cm x 16 cm

Rozmer baterky: 10 cm x 6 cm x 25 cm

Rozmer píly: 18 cm x 6 cm x 15 cm

Rozměry balení: 45 cm x 8 cm x 26 cmPro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!