Dětské nářadí Inlea4Fun BUILDERS TOOLS | Nářadí a nástroje | Inlea.cz

Dětské nářadí Inlea4Fun BUILDERS TOOLS

Dětské nářadí je praktická sada pro začínající kutily. Díky praktickým rozměrům si najdete své místo i v dětském pokoji.V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro Vašeho malého kutila. Může si s nimi představovat například vrtání, šroubování nebo používání různých klíčů. Váš malý kutil se při hře určitě zabaví a naplno se ... Čítaj ďalej
550 Kč
Skladem do 5-8 dnů
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE-6858

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz

Dětské nářadí je praktická sada pro začínající kutily. Díky praktickým rozměrům si najdete své místo i v dětském pokoji.

V sadě jsou repliky skutečných nástrojů pro Vašeho malého kutila. Může si s nimi představovat například vrtání, šroubování nebo používání různých klíčů. Váš malý kutil se při hře určitě zabaví a naplno se ponoří do role skutečného domácího mistra! Děti se potěší bohaté sadě nástrojů a dílů, mezi nimiž najdou pilu, šroubovák, matice, různé klíče, jednoduše skvělé vybavení pro domácího kutila a opraváře.

Dětské nářadí je vyrobeno z prvotřídního plastu nejvyšší kvality, vydrží dětem dlouhá léta, zahrají se s ním i další generace. Vytvoří při hře na opraváře realistickou atmosféru, dítě může v bezpečí kutit a kreativní se rozvíjet. Při rozebírání, skládání a opravování různých věcí děti přicházejí na nová řešení, učí se logicky přemýšlet a koncentrovat na nové úkoly.

Vlastnosti produktu:

- realistický design

- příjemné barvy

- množství příslušenství


 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od 3 let

Materiál: plast

Rozměry vrtačky: 24 cm x 5 cm x 16 cm

Rozmer baterky: 10 cm x 6 cm x 25 cm

Rozmer píly: 18 cm x 6 cm x 15 cm

Rozměry balení: 45 cm x 8 cm x 26 cmPro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!