Dětské lehátko s vibracemi Inlea4Fun TODDLER ROCKER Rybyčky - zelené | Dětská lehátka | Inlea.cz
+420 (2) 34717580

Dětské lehátko s vibracemi Inlea4Fun TODDLER ROCKER Rybyčky - zelené

Dětské lehátko je výborná pomůcka pro rodiče. Své miminko mohou na chvíli bezpečně umístit do lehátka a přitom jej mít neustále na dohled. Při kompletování výbavičky pro miminko je velmi důležitá pohodlná sedačka, ve které může miminko oddychovat a hrát si. Představujeme zelený TODDLER ROCKER zdobený pohádkovým motivem. Byl ... Čítaj ďalej

Dostupné možnosti

1 489 Kč
Skladem do 3-5 dny
Výrobce: Inlea4Fun
Kód výrobku: LE9489

Potřebujete pomoc nebo máte otázky ohledně tohoto produktu? Zeptejte se nás! info@inlea.cz nebo +420 (2) 34717580

Dětské lehátko je výborná pomůcka pro rodiče. Své miminko mohou na chvíli bezpečně umístit do lehátka a přitom jej mít neustále na dohled. Při kompletování výbavičky pro miminko je velmi důležitá pohodlná sedačka, ve které může miminko oddychovat a hrát si. Představujeme zelený TODDLER ROCKER zdobený pohádkovým motivem. Byl navržen s ohledem na novorozence a starší batolata. Mohou jej používat děti do 3 let. Maximální nosnost je 18 kg. Houpání je pro vaše děťátko přirozený pohyb, který připomíná blažené chvíle strávené v maminčinu bříšku. Vaše batole považuje houpání za něco známého a bezpečného. Právě při houpání se uklidňuje.

Polohovací lehátko díky intuitivnímu ovládání a především jednoduchému designu lze využít různými způsoby. S úspěchem ji využijete jako houpačku pro miminko, ale také klasickou dětskou sedačku, kterou rozložíte za každých podmínek. Multifunkčnost sedačky pro batole znamená, že si ji můžete vzít kamkoli s sebou a podle situace měnit její využití. Kromě toho je nad sedadlem kruh s přátelskými malými plyšovými maskoty jako rybička, krab a slůně.

Dětské lehátko umožňuje dítěti aktivně se účastnit rodinného života a přitom zůstává v bezpečí. Lehátko má uklidňující vibrace, moderní design, kvalitní materiál a krásné, měkké sedátko - to vše je zárukou pohodlí a kvality. Je možné použít jako kolébku, židli ke krmení nebo houpací křeslo. Sedadlo lze sklopit ve 2 polohách. Zajištění a stabilní polohu zaručují široké tříbodové bezpečnostní pásy. Speciální design sedačky zajistí správnou a pohodlnou polohu dítěte.

Vlastnosti produktu:

- uklidňující vibrace

- hrazdička s hračkami

- tříbodové bezpečnostní pásy

- moderní barevný pohádkový design

- sedátko sklopné ve 2 polohách

- látku lze prát v pračce

- uklidňující vibrace, usnadňující usínání

- maximální nosnost je 18 kg

- je napájen 3 x AA 1,5 V, které nejsou součástí balení

 Vlastnosti produktu

Doporučený věk: od novorozence

Maximální nosnost: 18 kg

Rozměry židle: 64 cm x 40 cm x 66 cm

Rozměry sedáku: délka 71 cm, šířka 40 cm

Maximální hloubka sedáku: 15 cm

Rozměry závěsných hraček: cca 14 cm x 10 cm x 4 cm

Rozměry balení: 58 cm x 45 cm x 9 cm

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Podobné výrobky